Графік роботи:
Пн.-Пт.: з 9:00 до 18:00
Сб.-Нд.: вихідні
Безкоштовно зі стаціонарних
і мобільних телефонів
по Україні
0 800 40 20 22
Передзвоніть мені
Перелік суб’єктів господарювання, за заявами яких 12.09.2024 прийнято рішення про розширення господарської діяльності з електронної роздрібної торгівлі лікарськими засобами
Графік роботи:
Пн.-Пт.: з 9:00 до 18:00
Сб.-Нд.: вихідні
Безкоштовно зі стаціонарних
і мобільних телефонів
по Україні
0 800 40 20 22
Передзвоніть мені
0%
0%
Для повноцінної роботи на сайті, будь ласка, переверніть планшет в альбомний режим.
Браузер не підтримується

Ви використовуєте застарілий браузер. Будь ласка, оновіть ваш браузер, щоб переглядати сайт.

Цитарабін (Cytarabini)

Пам’ятка щодо застосування препарату

Цитарабін (Cytarabini)

Цитарабін 50 мг/мл, концентрат для інфузійних лікарських засобів (20 мл – 1000 мл)

Склад

  • 1 мл препарату містить 50,0 мг цитарабіну

Допоміжні речовини:

  • Натрію гідроксид або кислота хлористоводнева
  • Вода для ін’єкцій

Лікарська форма

Концентрат для інфузійних лікарських засобів.

Інформація щодо застосування

(Витяг з Державного формуляру лікарських засобів, затвердженого Наказом міністерства охорони здоров’я України 13.06.2022 р. № 1011).

Фармакотерапевтична група

L01BC01 – Антинеопластичні та імуномоделюючі засоби. Антиметаболіти. Структурні аналоги піримідину.

Основна фармакотерапевтична дія

Антибластичний засіб, що пригнічує синтез ДНК. Має антивірусні та імуносупресорні властивості. Основна дія - пригнічення синтезу дезоксицитидину (як антиметаболіт, що залежить від клітинного циклу, він пригнічує синтез ДНК під час S-фази мітозу), хоча пригнічення цитидилових кіназ та включення сполуки до нуклеїнових кислот можуть також відігравати роль у цитостатичній та цитотоксичній дії; завдяки своїй цитотоксичній дії викликає, дозозалежне руйнування клітин у проліферуючих тканинах.

Показання

Досягнення та підтримка ремісії при гострих нелімфобластних лейкозах у дорослих та дітей.

Гострий лімфоцитарний лейкоз.

Хронічний мієлобластний лейкоз(бластний криз).

Профілактика, лікування лейкозного менінгіту, інтратекально у вигляді монотерапії або у комбінації з іншими препаратами (метотрексат, гідрокортизон); монотерапія або у комбінації з іншими антинеопластичними засобами, кращі результати зазвичай досягаються при комплексному лікуванні.

Лейкоз з високим ризиком ускладнень, рефрактерний лейкоз та рецидив гострого лейкозу незалежно від супутнього застосування протипухлинних хіміотерапевтичних засобів високими дозами препарату.

У складі комбінованої терапії (LSA2L2) неходжкінських лімфом у дітей.

Спосіб застосування та дози

Цитарабін має призначатися виключно фахівцем, компетентним у застосуванні протиракової хіміотерапії!

Увага! Цитарабін 50 мг/мл, концентрат для інфузійних лікарських засобів має бути розведений перед використанням!

Способи введення – внутрішньовенно інфузійно або ін’єкційно, підшкірно (лише розчин для ін’єкцій з концентрацією 20 мг/мл) або інтратекально.

Стандартна доза для п/ш – 20-100 мг/м2 поверхні тіла залежно від показань та режиму дозування.

Застосовувати у комбінації з іншими цитотоксичними засобами, використовуючи різні схемами дозування.

Дозування для дорослих, індукція ремісії при тривалому застосуванні: рекомендована доза для болюсної ін’єкції – 2 мг/кг маси тіла на добу протягом 10 днів.

У разі відсутності терапевтичного ефекту та появи ознак токсичності дозу можна збільшити до 4 мг/кг маси тіла на добу, застосування такої дози можна продовжувати до появи терапевтичної відповіді або ознак токсичності. Дозу 0,5-1 мг/кг маси тіла на добу можна вводити шляхом інфузії протягом не більше 24 год. Через 10 днів дозу можна збільшити максимум до 2 мг/кг маси тіла на добу та застосовувати до появи ознак токсичності або до досягнення ремісії.

Переривчаста терапія: внутрішньовенно протягом 5 днів поспіль у дозах 3-5 мг/кг маси тіла на добу, лікування повторюють після перерви, що триває 2-9 днів; такий режим лікування слід продовжувати до появи ознак токсичності або досягнення ремісії. Стандартну дозу можна поступово збільшити, якщо немає ознак токсичності і не спостерігається ремісія за умов стандартного режиму дозування. Підтримуюче дозування – ремісію, що була досягнута із застосуванням цитарабіну та/або інших препаратів, можна підтримувати, застосовуючи 1-2 внутрішньовенно або підшкірне введення на тиждень у дозі 1 мг/кг маси тіла. При хіміотерапії високими дозами вводять із розрахунку 2-3 г/м2 поверхні тіла шляхом внутрішньовенної інфузії тривалістю 1-3 год. кожні 12 год. протягом 1-6 днів.

Застосування у вигляді монотерапії шляхом інтратекального введення або у комбінації з метотрексатом (15 мг/м2) та гідрокортизоном (15 мг/м2) залежить від конкретного випадку. Дози цитарабіну, що застосовують при монотерапії з інтратекальним введенням, знаходяться у межах від 5 до 75 мг/м2 і зазвичай становлять 30 мг/м2 кожні 4 дні, поки показники спинномозкової рідини не досягнуть норми (з наступним додатковим лікуванням).

Терапія неходжкінських лімфом у дітей та дорослих – застосовують різні схеми лікування, залежно від стадії захворювання і гістологічного типу пухлини.

Визначена добова доза (DDD): парентерально – не визначено.

Побічна дія та ускладнення при застосуванні

Побічні ефекти при лікуванні цитарабіном є дозозалежними; анемія, лейкопенія, тромбоцитопенія, мегалобластоз, а також зниження кількості ретикулоцитів; вірусні, бактеріальні, грибкові, паразитичні або сапрофітні інфекційні ураження будь-якої локалізації; синдром цитарабіну (гарячка, міалгія, біль у кістках, зрідка болі у грудній клітці, макулопапульозний висип, кон’юнктивіт та загальна слабкість); сепсис, утворення целюліту у місці ін'єкції, абсцес печінки; лентиго; пригнічення функції кісткового мозку, анемія, мегалобластоз, лейкопенія, гранулоцитопенія, тромбоцитопенія, ретикулоцитопенія, кровотечі; алергічний набряк, анафілаксія; анорексія, гіперурикемія; перикардит, синусова брадикардія, аритмія; нейротоксичність, неврит, запаморочення, головний біль; дисфункція головного мозку і мозочка з такими проявами як сплутаність свідомості, дизартрія, ністагм, судомні напади (при інтратекальному введенні), периферична нейропатія, нейротоксичність; параплегія, некротизуюча лейкоенцефалопатія, квадриплегія (при інтратекальному введенні); оборотний геморагічний кон’юнктивіт (з такими проявами як фотофобія, печія або біль в очах, порушення зору, виражена сльозотеча; може супроводжуватися висипом), кератит; пневмонія, задишка, інтерстиціальний пневмоніт, раптовий респіраторний дистрес-синдром, який прогресує до набряку легенів, біль у горлі; запалення або утворення виразок у ротовій порожнині та анусі, запалення слизових оболонок, утворення виразок у стравоході, стоматит, анорексія, дисфагія, абдомінальний біль, нудота, блювання, діарея, езофагіт, кістозний пневматоз кишечнику, некротизуючий коліт, перфорація ШКТ, нудота, блювання після інтратекального застосування, перитоніт; ниркова недостатність, затримка сечі; еритема, бульозний дерматит, кропив’янка, васкуліт, алопеція (оборотні), пігментація шкіри, панікуліт у місці ін’єкції, виразки на шкірі, свербіж, печіння і біль у долонях і підошвах, нейтрофільний екзокринний гідраденіт; міалгія, артралгія, інколи рабдоміоліз; біль у грудях, гарячка, тромбофлебіт у місці ін’єкції, гіперурикемія, підвищення рівнів печінкових ферментів (оборотне), печінкова дисфункція, жовтяниця; при інтратекальному введенні – нудота, блювання, гарячка, системна токсичність; при високих дозах – гематологічна токсичність (панцитопенія), сепсис, інтерстиціальний пульмоніт; порушення концентрації, дизартрія, атаксія, тремор, ністагм, головний біль, сплутаність свідомості, запаморочення, кома, абсцеси печінки, пошкодження печінки з гіпербілірубінемією, синдром Бадда-Кіарі (тромбоз печінкових вен) та панкреатит, токсична дія на рогівку, геморагічний кон’юнктивіт, кардіоміопатія з летальним наслідком, шкірний висип із подальшою десквамацією, алопеція, можливі аменорея та азооспермія.

Протипоказання

Гіперчутливість до препарату.

Медикаментозне пригнічення діяльності кісткового мозку (за умов оцінки ризику та очікуваної користі).

Період вагітності.

Період лактації. розчинник, що містить бензиловий спирт як консервант.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

5-фторцитозин – не застосовувати!!! Зниження ефективності 5-фторцитозину.

Гентаміцин – знижує дію гентаміцину щодо Klebsiella pneumoniae.

Дигоксин – знижує концентрацію дигоксину в плазмі крові та ниркову екскрецію глікозиду.

Живі вакцини – розвиток серйозних або летальних інфекцій.

Інші цитотоксичні препарати – підвищується токсична дія, особливо на систему кровотворення.

Препарати з мієлосупресивною дією – підвищення цитотоксичної та імуносупресивної дії.

Метотрексат – в комбінації з інтратекальним введенням метотрексату може посилити ризик розвитку тяжких неврологічних побічних реакцій: головний біль, параліч, кома та інсультоподібні епізоди.

Онколітичні препарати – підвищення цитотоксичної та імуносупресивної дії.

Променева терапія – підвищення цитотоксичної та імуносупресивної дії.

Флуцитозин – ефективність лікування флуцитозином знижується.

Особливості застосування

Особливості застосування при порушенні функції печінки.

Застосовувати з обережністю у знижених дозах.

Особливості застосування при порушенні функції нирок.

Застосовувати з обережністю у знижених дозах. Рекомендується зменшити дозу залежно від стану функції нирок.

Особливості застосування у період вагітності.

Протипоказаний, якщо пацієнтка завагітніла під час застосування препарату, її слід поінформувати про можливий шкідливий вплив на плід.

Особливості застосування у період лактації.

Рекомендується припинити годування груддю під час проведення терапії.

Особливості застосування і обмеження у дітей, віком до 12 років.

Застосовують у педіатричній практиці.

Особливості застосування і обмеження у осіб похилого та старечого віку.

Слід посилити контроль за станом через можливий розвиток лейкопенії, тромбоцитопенії та анемії. У пацієнтів віком понад 60 років високодозову терапію можна застосовувати тільки після проведення ретельної оцінки співвідношення користь-ризик.

Умови та термін зберігання

Зберігати у захищеному від світла місці при температурі від 15 0С до 25 0С.

Термін придатності: 60 діб.

Категорія відпуску

За рецептом лікаря (паперовим) або на вимогу лікувально-профілактичного закладу.

Фармацевтична опіка

Фармацевтична опіка, скерована на лікарів та медичний персонал.

Призначають лікарі, які мають досвід протипухлинної терапії. З обережністю розпочинати терапію у хворих з медикаментозною мієлосупресією. Початковий період лікування щоденні дослідження кількості лейкоцитів, тромбоцитів, статус кісткового мозку. Кількість формених елементів у периферичній крові може продовжувати знижуватися після відміни препарату, досягаючи мінімуму через 12-24 дні після припинення терапії; терапія може бути відновлена при чітких ознаках відновлення кісткового мозку; може відмічатися тромбофлебіт у місці ін’єкції або інфузії препарату, біль і запалення у місці підшкірного введення.

При швидкому введенні великих доз спостерігається блювання, яке може тривати протягом декількох год після ін’єкції. Ця дія менш виражена при проведенні інфузій; може спричиняти гіперуремію внаслідок швидкого лізису неопластичних клітин.

Контролювати рівень сечової кислоти в крові, бути готовим до усунення гіперуремії медикаментозними або іншими методами.

При комбінації з іншими препаратами, можуть бути випадки гострогопанкреатиту.

Вплив на персонал внаслідок професійного контакту: може відмічатися легке подразнення очей; періодичне потрапляння на шкіру, тривалий контакт може спричинити подразнення. При випадковому контакті промити забруднену ділянку водою з милом. Вагітним медичним працівникам не слід працювати з препаратом.

Не користуватися розчинником, що містить бензиловий спирт, при інтратекальному введенні. Розводять 0,9% р-ном натрію хлориду без консерванту і використовують його негайно. При інтратекальному введенні може спричинити системні токсичні прояви. Потрібен пильний контроль функцій гемопоетичної системи.

Фармацевтична опіка, скерована на пацієнтів.

Під час лікування може спостерігатися дискомфорт, запаморочення або нудота. У такому випадку керувати транспортними засобами чи іншими автоматизованими системами не рекомендується.

Пацієнтам репродуктивного віку (і жінки, і чоловіки) повинні користуватися ефективними контрацептивними засобами у період лікування і щонайменше протягом 6 міс. після закінчення терапії цитарабіном.

Систематизація повідомлень про побічні реакції та побічні дії лікарських засобів від замовників (СТ-Н МОЗУ 42-4.5:2015 п. 5.5.24)

У разі виявлення/отримання інформації про непередбачену побічну реакцію або відсутність ефективності лікарського засобу необхідно протягом 24 годин повідомити про це уповноважену особу ЦПФ «ХЕМОТЕКА» за телефоном +380504540690, завантажити/заповнити карту-повідомлення і надіслати її на [email protected].

Примітка!

Рекомендації щодо призначення, використання та дозування лікарських засобів з урахуванням ефективності та безпеки наведені на підставі даних «Довідника лікарських засобів України» та «Державного формуляру лікарських засобів», що включають переліки ЛЗ, зареєстрованих в Україні з доведеною ефективністю, допустимою безпекою та економічно вигідним використанням.

Персоналізоване виготовлення лікарських засобів в аптеках ЦПФ «ХЕМОТЕКА» здійснюється лише за рецептами лікарів та на замовлення-вимогу лікувально-профілактичних закладів.

Інформація надана тільки в ознайомчих цілях.

Для отримання повної інструкції, прохання ознайомитися з інструкцією для медичного застосування препарату.

Схеми лікування, в яких використовується Цитарабін (Cytarabini)

  1. ПЕРЕЛІК ДОСТУПНИХ СУБСТАНЦІЙ
    Індивідуальний розрахунок вартості лікування на 1 цикл
    Абіратерону ацетат, Вінбластин, Гемцитабін, Доцетаксел, Іринотекан, Іфосфамід, Метотрексат, Мітоксантрон, Паклітаксел, Пеметрексед, Топотекан, Флюороурацил, Фулвестрант, Циклофосфамід, Цитарабін, Етопозид
    Локалізація захворювання:
    ПЕРЕЛІК ДОСТУПНИХ СУБСТАНЦІЙ
    Назва схеми:
    Індивідуальний розрахунок вартості лікування на 1 цикл
    Дні терапії Лікарський засіб Дозування, мг/м2 Розчинник Об'єм (мл / шт) Час введення Шлях введення
    1
    Абіратерону ацетат
    4 x 250 - 4 шт 0 перорально
    1
    Вінбластин
    5 0,9% NaCl 0 0 внутрішньовенно
    1
    Гемцитабін
    1250 0,9% NaCl 0 0 внутрішньовенно
    1
    Доцетаксел
    75 0,9% NaCl 0 0 внутрішньовенно
    1
    Іринотекан
    125 0,9% NaCl 0 0 внутрішньовенно
    1
    Іфосфамід
    2000 0,9% NaCl 0 0 внутрішньовенно
    1
    Метотрексат
    800 0,9% NaCl 0 0 внутрішньовенно
    1
    Мітоксантрон
    14 0,9% NaCl 0 0 внутрішньовенно
    1
    Паклітаксел
    175 0,9% NaCl 0 0 внутрішньовенно
    1
    Пеметрексед
    500 0,9% NaCl 0 0 внутрішньовенно
    1
    Топотекан
    1,5 0,9% NaCl 0 0 внутрішньовенно
    1
    Флюороурацил
    1000 0,9% NaCl 0 0 внутрішньовенно
    1
    Фулвестрант
    250 (const) - 0 0 підшкірно
    1
    Циклофосфамід
    500 0,9% NaCl 0 0 внутрішньовенно
    1
    Цитарабін
    3000 0,9% NaCl 0 0 внутрішньовенно
    1
    Етопозид
    100 0,9% NaCl 0 0 внутрішньовенно
    Графік введення препаратів
    Цикл 1
    Дні терапії 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200
    Додаткова інформація
    ПОВТОРНО на:
    201 (день)


    Кількість циклів:
    1

    У даній таблиці представлені всі субстанції, які є в наявності в Центрі персоналізованої фармації «Хемотека».

    Інструкція розрахунку вартості препарату, який вам потрібен:

    • натисніть на іконку «олівець»;
    • в ячейці «Дні терапії» вкажіть кількість днів;
    • в ячейці «Дозування» вкажіть дозу;
    • натисніть на іконку з «галочкою» для розрахунку.

    Інформація наведена в ознайомлювальних цілях.
    При виникненні питань, будь ласка, телефонуйте в наш кол-центр: 0800402022 (безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України).
    Графік роботи call-центру:
    Пн.-Пт.: з 9:00 до 18:00
    Сб.-Нд.: вихідні

    Перегляньте прайс доступних субстанцій ЦПФ «Хемотека» з фіксованими дозуваннями.

  2. ПЕРЕЛІК ДОСТУПНИХ СУБСТАНЦІЙ
    Цитарабін (адаптивний рецепт)
    Цитарабін
    Локалізація захворювання:
    ПЕРЕЛІК ДОСТУПНИХ СУБСТАНЦІЙ
    Назва схеми:
    Цитарабін (адаптивний рецепт)
    Дні терапії Лікарський засіб Дозування, мг/м2 Розчинник Об'єм (мл / шт) Час введення Шлях введення
    1
    Цитарабін
    3000 0,9% NaCl 0 0 внутрішньовенно
    Графік введення препаратів
    Цикл 1
    Дні терапії 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200
    Додаткова інформація
    ПОВТОРНО на:
    201 (день)


    Кількість циклів:
    1

     

    У цій таблиці представлена тільки одна субстанція для зручності розрахунку ціни та створення індивідуального ХемоРецепта без прив’язки до схем лікування.

    Інструкція розрахунку вартості:

    • натисніть на іконку «олівець»;
    • в клітинці «Дні терапії» вкажіть кількість днів *;
    • в клітинці «Дозування» вкажіть дозу;
    • натисніть на іконку з «галочкою» для розрахунку.

    * Наприклад, 1-10, що дорівнює 10 дозам. Максимальна кількість днів – 200.

  3. Ходжкінська лімфома
    DHAOx ± R (локальний протокол)
    Дексаметазон, Оксаліплатин, Цитарабін
    Локалізація захворювання:
    Ходжкінська лімфома
    Назва схеми:
    DHAOx ± R (локальний протокол)
    Дні терапії Лікарський засіб Дозування, мг/м2 Розчинник Об'єм (мл / шт) Час введення Шлях введення
    1-4
    Дексаметазон
    40 (const) - - - внутрішньовенно
    1
    Оксаліплатин
    130 5% Глюкоза 500 мл 3 години внутрішньовенно
    2
    Цитарабін
    4000 0,9% NaCl 500 мл 2 години внутрішньовенно
    Графік введення препаратів
    Цикл 1
    Дні терапії 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
    Додаткова інформація
    ПОВТОРНО на:
    22 (день)


    Кількість циклів:
    6

    Примітка:

    Нозологія – рецидив лімфоми Ходжкіна, неходжкінських лімфом.
    Протокол призначений для відділення онкогематології з групою ад’ювантних методів лікування, відділення променевої терапії Національного інституту раку.
    Мета – надання діагностичної та лікувальної допомоги хворим з рецидивом лімфом у Національному інституті раку.

    Авторство: Національний інститут раку

  4. Ходжкінська лімфома
    DHAP ± R (локальний протокол)
    Дексаметазон, Цисплатин, Цитарабін
    Локалізація захворювання:
    Ходжкінська лімфома
    Назва схеми:
    DHAP ± R (локальний протокол)
    Дні терапії Лікарський засіб Дозування, мг/м2 Розчинник Об'єм (мл / шт) Час введення Шлях введення
    1-4
    Дексаметазон
    40 (const) - - - внутрішньовенно
    1
    Цисплатин
    100 0,9% NaCl 1000 мл 24 години внутрішньовенно
    2
    Цитарабін
    4000 0,9% NaCl 500 мл 2 години внутрішньовенно
    Графік введення препаратів
    Цикл 1
    Дні терапії 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
    Додаткова інформація
    ПОВТОРНО на:
    22 (день)


    Кількість циклів:
    6

    Примітка:

    Нозологія – рецидив лімфоми Ходжкіна, неходжкінських лімфом.
    Протокол призначений для відділення онкогематології з групою ад’ювантних методів лікування, відділення променевої терапії Національного інституту раку.
    Мета – надання діагностичної та лікувальної допомоги хворим з рецидивом лімфом у Національному інституті раку.

    Авторство: Національний інститут раку

  5. Ходжкінська лімфома
    ESHAP ± R (локальний протокол)
    Цисплатин, Цитарабін, Етопозид
    Локалізація захворювання:
    Ходжкінська лімфома
    Назва схеми:
    ESHAP ± R (локальний протокол)
    Дні терапії Лікарський засіб Дозування, мг/м2 Розчинник Об'єм (мл / шт) Час введення Шлях введення
    1-4
    Цисплатин
    25 0,9% NaCl 500 мл 24 години внутрішньовенно
    5
    Цитарабін
    4000 0,9% NaCl 500 мл 2 години внутрішньовенно
    1-4
    Етопозид
    60 0,9% NaCl 500 мл 2 години внутрішньовенно
    Графік введення препаратів
    Цикл 1
    Дні терапії 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
    Додаткова інформація
    ПОВТОРНО на:
    22 (день)


    Кількість циклів:
    6

    Примітка:

    Нозологія – рецидив лімфоми Ходжкіна, неходжкінських лімфом.
    Протокол призначений для відділення онкогематології з групою ад’ювантних методів лікування, відділення променевої терапії Національного інституту раку.
    Мета – надання діагностичної та лікувальної допомоги хворим з рецидивом лімфом у Національному інституті раку.
    Важливо – обов'язкове введення Метилпреднізалон 500 мг, в/венно – день 1-4.

    Авторство: Національний інститут раку

  6. Лімфома ЦНС
    MVP з цитарабіном (локальний протокол)
    Вінкристин, Метотрексат, Прокарбазин, Цитарабін
    Локалізація захворювання:
    Лімфома ЦНС
    Назва схеми:
    MVP з цитарабіном (локальний протокол)
    Дні терапії Лікарський засіб Дозування, мг/м2 Розчинник Об'єм (мл / шт) Час введення Шлях введення
    1
    Вінкристин
    1,4(*) 0,9% NaCl 100 мл 10 хвилин внутрішньовенно
    1
    Метотрексат
    2500 0,9% NaCl 100 мл 15 хвилин внутрішньовенно
    1-5
    Прокарбазин
    150 - - - перорально
    1,2
    Цитарабін
    3000 0,9% NaCl 250 мл 1 година внутрішньовенно
    Графік введення препаратів
    Цикл 1
    Дні терапії 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
    Додаткова інформація
    ПОВТОРНО на:
    15 (день)


    Кількість циклів:
    5

    Примітка:

    Первинна В-великоклітинна лімфома ЦНС у відповідності з класифікацією ВООЗ-2008.

    Протокол призначений для відділення онкогематології з групою ад'ювантних методів лікування, відділення променевої терапії Національного інституту раку з метою надання лікувальної допомоги хворим на Первинну В-великоклітинну лімфому ЦНС в Національному інституті раку.

    Важливо – через 24 години після завершення основного циклу або променевої терапії призначають Метотрексат ендолюмбально, вводиться у вільні тижні.

    Авторство: Національний інститут раку