Графік роботи:
Пн.-Пт.: з 9:00 до 18:00
Сб.-Нд.: вихідні
Безкоштовно зі стаціонарних
і мобільних телефонів
по Україні
0 800 40 20 22
Передзвоніть мені
Графік роботи:
Пн.-Пт.: з 9:00 до 18:00
Сб.-Нд.: вихідні
Безкоштовно зі стаціонарних
і мобільних телефонів
по Україні
0 800 40 20 22
Передзвоніть мені
0%
0%
Для повноцінної роботи на сайті, будь ласка, переверніть планшет в альбомний режим.
Браузер не підтримується

Ви використовуєте застарілий браузер. Будь ласка, оновіть ваш браузер, щоб переглядати сайт.

«Хемотека» для клінічного фахівця

Центр персоналізованої фармації «Хемотека» – перший в Україні сервіс, що надає весь спектр онкофармацевтичних продуктів і послуг (персоналізований підбір, індивідуальне приготування протипухлинних препаратів з широкого асортименту діючих речовин). Розроблений для зручності лікарів-онкологів. 

Центр персоналізованої фармації «Хемотека» – перший в Україні сервіс, що надає весь спектр онкофармацевтичних продуктів і послуг

Центр персоналізованої фармації «Хемотека» – перший в Україні сервіс, що надає весь спектр онкофармацевтичних продуктів і послуг.

Завдяки «Хемотеці» фахівець з онкології отримує:

  • великий асортимент протипухлинних субстанцій;
  • можливість замовлення персоналізованої дози, упаковки, супутньої терапії за рецептом лікаря;
  • можливість регулювати терміни і порядок транспортування до ЛПУ (немає необхідності протягом тривалого часу очікувати препарати з-за кордону);
  • доступність онлайн, в режимі реального часу, безпосередньо в кабінеті лікаря (представлені всі складові для прийняття рішення про призначення протипухлинної терапії і замовлення необхідних препаратів – розрахунок вартості курсу, онлайн-рецепт, діючі схеми лікування);
  • абсолютно легальний, ліцензований сервіс міжнародного зразка, який забезпечує гарантії якості та фінансові гарантії, дотримується термінів поставки і надає всі необхідні документи.
Головна вигода для пацієнта – цінова доступність, що розширює діапазон вибору хіміотерапевтичних препаратів і підвищує ймовірність проходження повторних курсів. Продукти «Хемотеки» коштують дешевше, ніж препарати серійного виробництва.

Виготовлення персоналізованих доз

Продуманий і зрозумілий веб-ресурс дозволяє зводити лікарів спеціальності «Онкологія» з пацієнтами для виписки «ХемоРецепта» разом зі схемою лікування. Такий підхід не тільки полегшує роботу онколога, але й захищає від небезпек, що виникають при приготуванні розчину в умовах лікарні, оскільки препарати поставляються в уже готовій для введення формі.

Мета лікаря-онколога – точно підібрати максимально ефективну дозу лікарського засобу і при цьому уникнути згубного впливу цитостатиків на організм пацієнта.

Форма, вже готова для введення

«Хемотека», як частина міжнародного онкофармацевтичного сервісу, пропонує тільки готові для введення пацієнтові форми препаратів (додаткових маніпуляцій з підготовки до введення не потрібно). Це дозволяє уникнути небезпечного канцерогенного і мутагенного впливу цитостатиків на організм медичного персоналу і пацієнта при розведенні розчину в умовах лікарні.

Одночасно підвищується точність дозування (до 0,0001 г) і нівелюється ймовірність помилок, пов'язаних з людським фактором Одночасно підвищується точність дозування (до 0,0001 г) і нівелюється ймовірність помилок, пов'язаних з людським фактором.

Супутня терапія і системи введення

Введення хіміотерапевтичних засобів вимагає від лікаря спеціальних навиків, застосування супутньої терапії і наявності високоякісного обладнання. Щоб спростити складну процедуру, «Хемотека» забезпечує лікаря не тільки необхідними продуктами, але й системами введення для конкретної схеми хіміотерапії. У складі таких систем відсутні алюміній і ПВХ.

Зберігання та транспортування здійснюється в світлозахисних умовах

Зберігання та транспортування здійснюється в світлозахисних умовах.

Наявність розрахунку вартості лікування

Простий та інтуїтивно зрозумілий спосіб розрахунку вартості курсу хіміотерапії допоможе клінічному фахівцю підібрати схему лікування, доступну для пацієнтів з обмеженими фінансовими можливостями. Щоб розрахувати вартість, досить ввести антропометричні дані пацієнта.

«ХемоРецепт»

«ХемоРецепт» являє собою повний і детальний опис обраної схеми хіміотерапії, що включає інформацію про найближчі курси лікування, індивідуально підібрану дозу препарату, час і шлях введення лікарського засобу. Цей простий і зручний спосіб виписки рецепта дозволяє доктору дуже детально прописати планований курс хіміотерапії і заощадити час на ручному заповненні рецептурного бланка. Для формування «ХемоРецепта» використовуються дані, вибрані клінічним фахівцем з меню, що випадає.

Наявність розрахунку вартості лікування

Широкий список доступних схем хіміотерапії

«Хемотека» пропонує широкий вибір сучасних схем хіміотерапії, який містить не тільки європейські, але й локальні українські протоколи. Крім того, фахівцю-онкологу надається можливість сформувати і вказати в «ХемоРецепті» власну схему хіміотерапії, яка відповідає клінічній ситуації.

Зареєструйтесь для того щоб оцінити та використовувати всі переваги сервісу «Хемотека».
зареєструватися