Графік роботи:
Пн.-Пт.: з 9:00 до 18:00
Сб.-Нд.: вихідні
Безкоштовно зі стаціонарних
і мобільних телефонів
по Україні
0 800 40 20 22
Передзвоніть мені
0%
0%

Для повноцінної роботи на сайті, будь ласка, переверніть планшет в альбомний режим.

Про лабораторію

Вимоги, що пред'являються до організації виготовлення препаратів для хіміотерапії, на порядок вищі, ніж до виробництва звичайних ліків. Це обумовлено необхідністю точного дозування діючої речовини в персоналізованому засобі і забезпечення надійного захисту фахівців лабораторії від впливу токсичних речовин, які використовуються при виготовленні.

Обладнання 

Лабораторія «Хемотеки» оснащена високоточним обладнанням і апаратними засобами останнього покоління від провідних світових виробників: Agilent Technologies (США), Velp Scientifica (Італія), Mettler Toledo (Німеччина), Luxcel Biosciences (Ірландія). Всі прилади відповідають вимогам GMP, що підтверджують сертифікати метрологічної атестації.

Галерея: 1 / 6
Про лабораторію Хемотека Про лабораторію Хемотека - фото 2 Про лабораторію Хемотека - фото 3 Про лабораторію Хемотека - фото 4 Про лабораторію Хемотека - фото 5

Лабораторія «Хемотеки» оснащена високоточним обладнанням і апаратними засобами останнього покоління від провідних світових виробників.

Основні напрямки

Крім контролю процесу виготовлення ліків, лабораторія «Хемотеки» активно займається науково-практичними дослідженнями: розробкою і вивченням ефективності нових субстанцій (компонентів для виготовлення персоналізованих препаратів), а також відкриттям і розвитком перспективних напрямків в боротьбі з онкологічними захворюваннями.

Про лабораторію Хемотека - фото 6

Крім контролю процесу виготовлення ліків, лабораторія «Хемотеки» активно займається науково-практичними дослідженнями.

Щоденні завдання

Комплекс обладнання, що застосовується в лабораторії «Хемотеки», забезпечує:

  • вхідний контроль субстанцій;
  • визначення стабільності властивостей компонентів;
  • бактеріологічний контроль;
  • визначення ступеня взаємодії матеріалів;
  • контроль контамінації (рівня забруднення середовища);
  • контроль активності діючих речовин (показника, що визначає лікарську ефективність засобу).
Всі перелічені дії вимагають високої кваліфікації персоналу, вміння працювати з високотехнологічним обладнанням. Багатоступінчастий процес виробництва препаратів контролюють виключно досвідчені фахівці відповідного профілю.

Умови для зберігання субстанцій і стандартних зразків

Особлива увага в процесі лабораторних досліджень приділяється дотриманню температурного режиму. У робочих приміщеннях створені умови для зберігання субстанцій і стандартних зразків в діапазоні від -80 °С до +25 °С. Завдяки великому об'єму матеріалу для аналізу лабораторний підрозділ «Хемотеки» працює цілодобово.

Зареєструйтесь для того щоб оцінити та використовувати всі переваги сервісу «Хемотека».
зареєструватися