Графік роботи:
Пн.-Пт.: з 9:00 до 18:00
Сб.-Нд.: вихідні
Безкоштовно зі стаціонарних
і мобільних телефонів
по Україні
0 800 40 20 22
Передзвоніть мені
Графік роботи:
Пн.-Пт.: з 9:00 до 18:00
Сб.-Нд.: вихідні
Безкоштовно зі стаціонарних
і мобільних телефонів
по Україні
0 800 40 20 22
Передзвоніть мені
0%
0%
Для повноцінної роботи на сайті, будь ласка, переверніть планшет в альбомний режим.
Браузер не підтримується

Ви використовуєте застарілий браузер. Будь ласка, оновіть ваш браузер, щоб переглядати сайт.

Сервіс «Хемотека» – виготовлення персональних препаратів для хіміотерапії

Кожен із нас особливий – з унікальними відбитками пальців і набором генів. Класична система охорони здоров’я ґрунтується на універсальному підході, але на ефективність лікування впливає безліч різних внутрішніх і зовнішніх факторів. Це і вік, і вага, і стать пацієнта, і генетика, і супутні порушення.

Персоналізована медицина – приготування лікарських засобів відповідно до індивідуальних особливостей людини (основні і супутні захворювання, маса, ріст та ін.) – дозволяє отримати максимальний ефект від застосування хіміотерапевтичного препарату і мінімізувати ризик важких побічних дій.

Якість ліків

Для приготування лікарських засобів технологами використовуються високоякісні субстанції та витратні матеріали перевірених авторитетних виробників з Європи, США та Японії.

Переваги центру персоналізованої фармації Хемотека для пацієнтів

Діючі речовини випускаються відповідно до строгих міжнародних стандартів GMP і FDA, офіційно зареєстровані в Державному реєстрі лікарських засобів України і мають доказову базу (перевірені великими клінічними дослідженнями). В Україні подібні препарати не виробляються. Докладніше.

Ціни на препарати

Хіміотерапія – дорогий вид лікування. При масовому виробництві лікарські препарати фасуються в стандартних дозуваннях Хіміотерапія – дорогий вид лікування. При масовому виробництві лікарські препарати фасуються в стандартних дозуваннях.
Ліки в лабораторії «Хемотека» виробляються в точності з прописаним у рецепті онкологом дозуванням, щоб препарати були використані хворим повністю Ліки в лабораторії «Хемотека» виробляються в точності з прописаним у рецепті онкологом дозуванням, щоб препарати були використані хворим повністю.

Більше не доведеться переплачувати або розміщувати в інтернеті оголошення щодо продажу надлишків препаратів, які залишилися після курсу хіміотерапії.

Такий підхід дозволить заощадити від 30 до 50% вартості курсу лікування.

Розрахувати вартість комплексу готових препаратів для курсу хіміотерапії можна за допомогою калькулятора. 

Контроль якості

Препарати виготовляються в умовах абсолютної мікробіологічної стерильності. Кожний виготовлений за індивідуальним рецептом лікарський засіб проходить молекулярну ідентифікацію і кількісний аналіз. Устаткування лабораторії та асептичні бокси для зберігання ліків відповідають чинним стандартам, вимогам і нормам законодавчої бази не лише України, а й міжнародних організацій.

Зберігання та транспортування

У більшості випадків допустимий діапазон температури зберігання хіміотерапевтичних препаратів украй малий – +2°С...+8°С У більшості випадків допустимий діапазон температури зберігання хіміотерапевтичних препаратів украй малий – +2°С...+8°С.

При тривалій доставці, затримках на кордоні і т. п. часто не вдається дотримуватися вимог транспортування, в результаті чого медикаменти втрачають свої властивості.

Термін отримання клієнтом «Хемотеки» персоналізованих препаратів – 2-9 днів. Препарат виготовляється безпосередньо перед датою проведення курсу хіміотерапії і зберігається в асептичному боксі в лабораторії зі строгим дотриманням температурного режиму. Аналогічний температурний режим дотримується при транспортуванні персоналізованих препаратів у лікувально-профілактичні установи: транспортування проводиться в ізотермічних боксах з фіксацією коливань температури.

Переваги реєстрації: календар, органайзер і «особистий секретар»

При реєстрації на сайті «Хемотека» і створенні особистого кабінету користувачам надається можливість:

  • оформляти послуги;
  • відслідковувати статус замовлень;
  • вести календар курсу хіміотерапії;
  • отримувати повідомлення та сповіщення про події, акції, нові можливості.
Зареєструйтесь для того щоб оцінити та використовувати всі переваги сервісу «Хемотека».
зареєструватися