График работы:
Пн.-Пт.: с 9:00 до 18:00
Сб.-Вс.: выходные
Бесплатно со стационарных
и мобильных телефонов
по Украине
0 800 40 20 22
Перезвоните мне
График работы:
Пн.-Пт.: с 9:00 до 18:00
Сб.-Вс.: выходные
Бесплатно со стационарных
и мобильных телефонов
по Украине
0 800 40 20 22
Перезвоните мне
0%
0%
Для полноценной работы на сайте, пожалуйста, переверните планшет в альбомный режим.
Неподдерживаемый браузер

Вы используете устаревший браузер. Пожалуйста, обновите ваш браузер, чтобы просматривать сайт.

Цитарабин (Cytarabini)

Пам’ятка щодо застосування препарату

Цитарабин (Cytarabini)

Цитарабін 50 мг/мл, концентрат для інфузійних лікарських засобів (20 мл – 1000 мл)

Склад

  • 1 мл препарату містить 50,0 мг цитарабіну

Допоміжні речовини:

  • Натрію гідроксид або кислота хлористоводнева
  • Вода для ін’єкцій

Лікарська форма

Концентрат для інфузійних лікарських засобів.

Інформація щодо застосування

(Витяг з Державного формуляру лікарських засобів, затвердженого Наказом міністерства охорони здоров’я України 13.06.2022 р. № 1011).

Фармакотерапевтична група

L01BC01 – Антинеопластичні та імуномоделюючі засоби. Антиметаболіти. Структурні аналоги піримідину.

Основна фармакотерапевтична дія

Антибластичний засіб, що пригнічує синтез ДНК. Має антивірусні та імуносупресорні властивості. Основна дія - пригнічення синтезу дезоксицитидину (як антиметаболіт, що залежить від клітинного циклу, він пригнічує синтез ДНК під час S-фази мітозу), хоча пригнічення цитидилових кіназ та включення сполуки до нуклеїнових кислот можуть також відігравати роль у цитостатичній та цитотоксичній дії; завдяки своїй цитотоксичній дії викликає, дозозалежне руйнування клітин у проліферуючих тканинах.

Показання

Досягнення та підтримка ремісії при гострих нелімфобластних лейкозах у дорослих та дітей.

Гострий лімфоцитарний лейкоз.

Хронічний мієлобластний лейкоз(бластний криз).

Профілактика, лікування лейкозного менінгіту, інтратекально у вигляді монотерапії або у комбінації з іншими препаратами (метотрексат, гідрокортизон); монотерапія або у комбінації з іншими антинеопластичними засобами, кращі результати зазвичай досягаються при комплексному лікуванні.

Лейкоз з високим ризиком ускладнень, рефрактерний лейкоз та рецидив гострого лейкозу незалежно від супутнього застосування протипухлинних хіміотерапевтичних засобів високими дозами препарату.

У складі комбінованої терапії (LSA2L2) неходжкінських лімфом у дітей.

Спосіб застосування та дози

Цитарабін має призначатися виключно фахівцем, компетентним у застосуванні протиракової хіміотерапії!

Увага! Цитарабін 50 мг/мл, концентрат для інфузійних лікарських засобів має бути розведений перед використанням!

Способи введення – внутрішньовенно інфузійно або ін’єкційно, підшкірно (лише розчин для ін’єкцій з концентрацією 20 мг/мл) або інтратекально.

Стандартна доза для п/ш – 20-100 мг/м2 поверхні тіла залежно від показань та режиму дозування.

Застосовувати у комбінації з іншими цитотоксичними засобами, використовуючи різні схемами дозування.

Дозування для дорослих, індукція ремісії при тривалому застосуванні: рекомендована доза для болюсної ін’єкції – 2 мг/кг маси тіла на добу протягом 10 днів.

У разі відсутності терапевтичного ефекту та появи ознак токсичності дозу можна збільшити до 4 мг/кг маси тіла на добу, застосування такої дози можна продовжувати до появи терапевтичної відповіді або ознак токсичності. Дозу 0,5-1 мг/кг маси тіла на добу можна вводити шляхом інфузії протягом не більше 24 год. Через 10 днів дозу можна збільшити максимум до 2 мг/кг маси тіла на добу та застосовувати до появи ознак токсичності або до досягнення ремісії.

Переривчаста терапія: внутрішньовенно протягом 5 днів поспіль у дозах 3-5 мг/кг маси тіла на добу, лікування повторюють після перерви, що триває 2-9 днів; такий режим лікування слід продовжувати до появи ознак токсичності або досягнення ремісії. Стандартну дозу можна поступово збільшити, якщо немає ознак токсичності і не спостерігається ремісія за умов стандартного режиму дозування. Підтримуюче дозування – ремісію, що була досягнута із застосуванням цитарабіну та/або інших препаратів, можна підтримувати, застосовуючи 1-2 внутрішньовенно або підшкірне введення на тиждень у дозі 1 мг/кг маси тіла. При хіміотерапії високими дозами вводять із розрахунку 2-3 г/м2 поверхні тіла шляхом внутрішньовенної інфузії тривалістю 1-3 год. кожні 12 год. протягом 1-6 днів.

Застосування у вигляді монотерапії шляхом інтратекального введення або у комбінації з метотрексатом (15 мг/м2) та гідрокортизоном (15 мг/м2) залежить від конкретного випадку. Дози цитарабіну, що застосовують при монотерапії з інтратекальним введенням, знаходяться у межах від 5 до 75 мг/м2 і зазвичай становлять 30 мг/м2 кожні 4 дні, поки показники спинномозкової рідини не досягнуть норми (з наступним додатковим лікуванням).

Терапія неходжкінських лімфом у дітей та дорослих – застосовують різні схеми лікування, залежно від стадії захворювання і гістологічного типу пухлини.

Визначена добова доза (DDD): парентерально – не визначено.

Побічна дія та ускладнення при застосуванні

Побічні ефекти при лікуванні цитарабіном є дозозалежними; анемія, лейкопенія, тромбоцитопенія, мегалобластоз, а також зниження кількості ретикулоцитів; вірусні, бактеріальні, грибкові, паразитичні або сапрофітні інфекційні ураження будь-якої локалізації; синдром цитарабіну (гарячка, міалгія, біль у кістках, зрідка болі у грудній клітці, макулопапульозний висип, кон’юнктивіт та загальна слабкість); сепсис, утворення целюліту у місці ін'єкції, абсцес печінки; лентиго; пригнічення функції кісткового мозку, анемія, мегалобластоз, лейкопенія, гранулоцитопенія, тромбоцитопенія, ретикулоцитопенія, кровотечі; алергічний набряк, анафілаксія; анорексія, гіперурикемія; перикардит, синусова брадикардія, аритмія; нейротоксичність, неврит, запаморочення, головний біль; дисфункція головного мозку і мозочка з такими проявами як сплутаність свідомості, дизартрія, ністагм, судомні напади (при інтратекальному введенні), периферична нейропатія, нейротоксичність; параплегія, некротизуюча лейкоенцефалопатія, квадриплегія (при інтратекальному введенні); оборотний геморагічний кон’юнктивіт (з такими проявами як фотофобія, печія або біль в очах, порушення зору, виражена сльозотеча; може супроводжуватися висипом), кератит; пневмонія, задишка, інтерстиціальний пневмоніт, раптовий респіраторний дистрес-синдром, який прогресує до набряку легенів, біль у горлі; запалення або утворення виразок у ротовій порожнині та анусі, запалення слизових оболонок, утворення виразок у стравоході, стоматит, анорексія, дисфагія, абдомінальний біль, нудота, блювання, діарея, езофагіт, кістозний пневматоз кишечнику, некротизуючий коліт, перфорація ШКТ, нудота, блювання після інтратекального застосування, перитоніт; ниркова недостатність, затримка сечі; еритема, бульозний дерматит, кропив’янка, васкуліт, алопеція (оборотні), пігментація шкіри, панікуліт у місці ін’єкції, виразки на шкірі, свербіж, печіння і біль у долонях і підошвах, нейтрофільний екзокринний гідраденіт; міалгія, артралгія, інколи рабдоміоліз; біль у грудях, гарячка, тромбофлебіт у місці ін’єкції, гіперурикемія, підвищення рівнів печінкових ферментів (оборотне), печінкова дисфункція, жовтяниця; при інтратекальному введенні – нудота, блювання, гарячка, системна токсичність; при високих дозах – гематологічна токсичність (панцитопенія), сепсис, інтерстиціальний пульмоніт; порушення концентрації, дизартрія, атаксія, тремор, ністагм, головний біль, сплутаність свідомості, запаморочення, кома, абсцеси печінки, пошкодження печінки з гіпербілірубінемією, синдром Бадда-Кіарі (тромбоз печінкових вен) та панкреатит, токсична дія на рогівку, геморагічний кон’юнктивіт, кардіоміопатія з летальним наслідком, шкірний висип із подальшою десквамацією, алопеція, можливі аменорея та азооспермія.

Протипоказання

Гіперчутливість до препарату.

Медикаментозне пригнічення діяльності кісткового мозку (за умов оцінки ризику та очікуваної користі).

Період вагітності.

Період лактації. розчинник, що містить бензиловий спирт як консервант.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

5-фторцитозин – не застосовувати!!! Зниження ефективності 5-фторцитозину.

Гентаміцин – знижує дію гентаміцину щодо Klebsiella pneumoniae.

Дигоксин – знижує концентрацію дигоксину в плазмі крові та ниркову екскрецію глікозиду.

Живі вакцини – розвиток серйозних або летальних інфекцій.

Інші цитотоксичні препарати – підвищується токсична дія, особливо на систему кровотворення.

Препарати з мієлосупресивною дією – підвищення цитотоксичної та імуносупресивної дії.

Метотрексат – в комбінації з інтратекальним введенням метотрексату може посилити ризик розвитку тяжких неврологічних побічних реакцій: головний біль, параліч, кома та інсультоподібні епізоди.

Онколітичні препарати – підвищення цитотоксичної та імуносупресивної дії.

Променева терапія – підвищення цитотоксичної та імуносупресивної дії.

Флуцитозин – ефективність лікування флуцитозином знижується.

Особливості застосування

Особливості застосування при порушенні функції печінки.

Застосовувати з обережністю у знижених дозах.

Особливості застосування при порушенні функції нирок.

Застосовувати з обережністю у знижених дозах. Рекомендується зменшити дозу залежно від стану функції нирок.

Особливості застосування у період вагітності.

Протипоказаний, якщо пацієнтка завагітніла під час застосування препарату, її слід поінформувати про можливий шкідливий вплив на плід.

Особливості застосування у період лактації.

Рекомендується припинити годування груддю під час проведення терапії.

Особливості застосування і обмеження у дітей, віком до 12 років.

Застосовують у педіатричній практиці.

Особливості застосування і обмеження у осіб похилого та старечого віку.

Слід посилити контроль за станом через можливий розвиток лейкопенії, тромбоцитопенії та анемії. У пацієнтів віком понад 60 років високодозову терапію можна застосовувати тільки після проведення ретельної оцінки співвідношення користь-ризик.

Умови та термін зберігання

Зберігати у захищеному від світла місці при температурі від 15 0С до 25 0С.

Термін придатності: 60 діб.

Категорія відпуску

За рецептом лікаря (паперовим) або на вимогу лікувально-профілактичного закладу.

Фармацевтична опіка

Фармацевтична опіка, скерована на лікарів та медичний персонал.

Призначають лікарі, які мають досвід протипухлинної терапії. З обережністю розпочинати терапію у хворих з медикаментозною мієлосупресією. Початковий період лікування щоденні дослідження кількості лейкоцитів, тромбоцитів, статус кісткового мозку. Кількість формених елементів у периферичній крові може продовжувати знижуватися після відміни препарату, досягаючи мінімуму через 12-24 дні після припинення терапії; терапія може бути відновлена при чітких ознаках відновлення кісткового мозку; може відмічатися тромбофлебіт у місці ін’єкції або інфузії препарату, біль і запалення у місці підшкірного введення.

При швидкому введенні великих доз спостерігається блювання, яке може тривати протягом декількох год після ін’єкції. Ця дія менш виражена при проведенні інфузій; може спричиняти гіперуремію внаслідок швидкого лізису неопластичних клітин.

Контролювати рівень сечової кислоти в крові, бути готовим до усунення гіперуремії медикаментозними або іншими методами.

При комбінації з іншими препаратами, можуть бути випадки гострогопанкреатиту.

Вплив на персонал внаслідок професійного контакту: може відмічатися легке подразнення очей; періодичне потрапляння на шкіру, тривалий контакт може спричинити подразнення. При випадковому контакті промити забруднену ділянку водою з милом. Вагітним медичним працівникам не слід працювати з препаратом.

Не користуватися розчинником, що містить бензиловий спирт, при інтратекальному введенні. Розводять 0,9% р-ном натрію хлориду без консерванту і використовують його негайно. При інтратекальному введенні може спричинити системні токсичні прояви. Потрібен пильний контроль функцій гемопоетичної системи.

Фармацевтична опіка, скерована на пацієнтів.

Під час лікування може спостерігатися дискомфорт, запаморочення або нудота. У такому випадку керувати транспортними засобами чи іншими автоматизованими системами не рекомендується.

Пацієнтам репродуктивного віку (і жінки, і чоловіки) повинні користуватися ефективними контрацептивними засобами у період лікування і щонайменше протягом 6 міс. після закінчення терапії цитарабіном.

Систематизація повідомлень про побічні реакції та побічні дії лікарських засобів від замовників (СТ-Н МОЗУ 42-4.5:2015 п. 5.5.24)

У разі виявлення/отримання інформації про непередбачену побічну реакцію або відсутність ефективності лікарського засобу необхідно протягом 24 годин повідомити про це уповноважену особу ЦПФ «ХЕМОТЕКА» за телефоном +380504540690, завантажити/заповнити карту-повідомлення і надіслати її на [email protected].

Примечание!

Рекомендации по назначению, использованию и дозировке лекарственных средств с учетом эффективности и безопасности приведены на основании данных «Справочника лекарственных средств Украины» и «Государственного формуляра лекарственных средств», включающих перечни ЛС, зарегистрированных в Украине с доказанной эффективностью, допустимой безопасностью и экономически выгодным использованием.

Персонализированное изготовление лекарственных средств в аптеках ЦПФ «ХЕМОТЕКА» осуществляется только по рецептам врачей и по заказу-требованию лечебно-профилактических учреждений.

Информация предоставлена ​​только в ознакомительных целях.

Для получения полной инструкции, просьба ознакомиться с инструкцией для медицинского применения препарата.

Схемы лечения, в которых используется Цитарабин (Cytarabini)

  1. ПЕРЕЧЕНЬ ДОСТУПНЫХ СУБСТАНЦИЙ
    Индивидуальный расчет стоимости лечения на 1 цикл
    Абиратерона ацетат, Винбластин, Гемцитабин, Доцетаксел, Иринотекан, Ифосфамид, Метотрексат, Митоксантрон, Паклитаксел, Пеметрексед, Топотекан, Флюороурацил, Фулвестрант, Циклофосфамид, Цитарабин, Этопозид
    Локализация заболевания:
    ПЕРЕЧЕНЬ ДОСТУПНЫХ СУБСТАНЦИЙ
    Название схемы:
    Индивидуальный расчет стоимости лечения на 1 цикл
    Дни терапии Лекарственное средство Дозировка, мг/м2 Растворитель Объем (мл / шт) Время введения Путь введения
    1
    Абиратерона ацетат
    4 x 250 - 4 шт 0 перорально
    1
    Винбластин
    5 0,9% NaCl 0 0 внутривенно
    1
    Гемцитабин
    1250 0,9% NaCl 0 0 внутривенно
    1
    Доцетаксел
    75 0,9% NaCl 0 0 внутривенно
    1
    Иринотекан
    125 0,9% NaCl 0 0 внутривенно
    1
    Ифосфамид
    2000 0,9% NaCl 0 0 внутривенно
    1
    Метотрексат
    800 0,9% NaCl 0 0 внутривенно
    1
    Митоксантрон
    14 0,9% NaCl 0 0 внутривенно
    1
    Паклитаксел
    175 0,9% NaCl 0 0 внутривенно
    1
    Пеметрексед
    500 0,9% NaCl 0 0 внутривенно
    1
    Топотекан
    1,5 0,9% NaCl 0 0 внутривенно
    1
    Флюороурацил
    1000 0,9% NaCl 0 0 внутривенно
    1
    Фулвестрант
    250 (const) - 0 0 подкожно
    1
    Циклофосфамид
    500 0,9% NaCl 0 0 внутривенно
    1
    Цитарабин
    3000 0,9% NaCl 0 0 внутривенно
    1
    Этопозид
    100 0,9% NaCl 0 0 внутривенно
    График введения препаратов
    Цикл 1
    Сутки терапии 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200
    Дополнительная информация
    ПОВТОРНО на:
    201 (день)


    Количество циклов:
    1

    В данной таблице представлены все субстанции, которые имеются в наличии в Центре персонализированной фармации «Хемотека».

    Инструкция расчета стоимости по необходимому вам препарату:

    • нажмите на иконку «карандаш»;
    • в ячейке «Дни терапии» укажите количество дней;
    • в ячейке «Дозирование» укажите дозу;
    • нажмите на иконку с «галочкой» для расчёта.

    Информация приводится в ознакомительных целях.
    При возникновении вопросов, пожалуйста, звоните в наш кол-центр: 0800402022 (бесплатно со стационарных и мобильных телефонов по Украине).
    График работы call-центра:
    Пн.-Пт.: с 9:00 до 18:00
    Сб.-Вс.: выходные

    Просмотрите прайс доступных субстанций ЦПФ «Хемотека» с фиксированными дозировками.

  2. ПЕРЕЧЕНЬ ДОСТУПНЫХ СУБСТАНЦИЙ
    Цитарабин (адаптивный рецепт)
    Цитарабин
    Локализация заболевания:
    ПЕРЕЧЕНЬ ДОСТУПНЫХ СУБСТАНЦИЙ
    Название схемы:
    Цитарабин (адаптивный рецепт)
    Дни терапии Лекарственное средство Дозировка, мг/м2 Растворитель Объем (мл / шт) Время введения Путь введения
    1
    Цитарабин
    3000 0,9% NaCl 0 0 внутривенно
    График введения препаратов
    Цикл 1
    Сутки терапии 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200
    Дополнительная информация
    ПОВТОРНО на:
    201 (день)


    Количество циклов:
    1

    В этой таблице представлена только одна субстанция для удобства расчета цены и создания индивидуального ХемоРецепта без привязки к схемам лечения.

    Инструкция расчета стоимости:

    • нажмите на иконку «карандаш»;
    • в ячейке «Дни терапии» укажите количество дней *;
    • в ячейке «Дозирование» укажите дозу;
    • нажмите на иконку с «галочкой» для расчёта.

    * Например, 1-10, что равно 10 дозам. Максимальное количество дней – 200.

  3. Ходжкинская лимфома
    DHAOx ± R (локальный протокол)
    Дексаметазон, Оксалиплатин, Цитарабин
    Локализация заболевания:
    Ходжкинская лимфома
    Название схемы:
    DHAOx ± R (локальный протокол)
    Дни терапии Лекарственное средство Дозировка, мг/м2 Растворитель Объем (мл / шт) Время введения Путь введения
    1-4
    Дексаметазон
    40 (const) - - - внутривенно
    1
    Оксалиплатин
    130 5% Глюкоза 500 мл 3 часа внутривенно
    2
    Цитарабин
    4000 0,9% NaCl 500 мл 2 часа внутривенно
    График введения препаратов
    Цикл 1
    Сутки терапии 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
    Дополнительная информация
    ПОВТОРНО на:
    22 (день)


    Количество циклов:
    6

    Примечание:

    Нозология – рецидив лимфомы Ходжкина, неходжкинских лимфом.
    Протокол предназначен для отделения онкогематологии с группой адъювантных методов лечения, отделение лучевой терапии Национального института рака.Цель – предоставление диагностической и лечебной помощи больным с рецидивом лимфом в Национальном институте рака.

    Авторство: Национальный институт рака

  4. Ходжкинская лимфома
    DHAP ± R (локальный протокол)
    Дексаметазон, Цисплатин, Цитарабин
    Локализация заболевания:
    Ходжкинская лимфома
    Название схемы:
    DHAP ± R (локальный протокол)
    Дни терапии Лекарственное средство Дозировка, мг/м2 Растворитель Объем (мл / шт) Время введения Путь введения
    1-4
    Дексаметазон
    40 (const) - - - внутривенно
    1
    Цисплатин
    100 0,9% NaCl 1000 мл 24 часа внутривенно
    2
    Цитарабин
    4000 0,9% NaCl 500 мл 2 часа внутривенно
    График введения препаратов
    Цикл 1
    Сутки терапии 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
    Дополнительная информация
    ПОВТОРНО на:
    22 (день)


    Количество циклов:
    6

    Примечание:

    Нозология – рецидив лимфомы Ходжкина, неходжкинских лимфом.
    Протокол предназначен для отделения онкогематологии с группой адъювантных методов лечения, отделение лучевой терапии Национального института рака.
    Цель – предоставление диагностической и лечебной помощи больным с рецидивом лимфом в Национальном институте рака.

    Авторство: Национальный институт рака

  5. Ходжкинская лимфома
    ESHAP ± R (локальный протокол)
    Цисплатин, Цитарабин, Этопозид
    Локализация заболевания:
    Ходжкинская лимфома
    Название схемы:
    ESHAP ± R (локальный протокол)
    Дни терапии Лекарственное средство Дозировка, мг/м2 Растворитель Объем (мл / шт) Время введения Путь введения
    1-4
    Цисплатин
    25 0,9% NaCl 500 мл 24 часа внутривенно
    5
    Цитарабин
    4000 0,9% NaCl 500 мл 2 часа внутривенно
    1-4
    Этопозид
    60 0,9% NaCl 500 мл 2 часа внутривенно
    График введения препаратов
    Цикл 1
    Сутки терапии 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
    Дополнительная информация
    ПОВТОРНО на:
    22 (день)


    Количество циклов:
    6

    Примечание:

    Нозология – рецидив лимфомы Ходжкина, неходжкинских лимфом.
    Протокол предназначен для отделения онкогематологии с группой адъювантных методов лечения, отделение лучевой терапии Национального института рака.Цель – предоставление диагностической и лечебной помощи больным с рецидивом лимфом в Национальном институте рака.
    Важно – обязательное введение Метилпреднизалон 500 мг, в/венно – день 1-4.

    Авторство: Национальный институт рака

  6. Лимфома ЦНС
    MVP с цитарабином (локальный протокол)
    Винкристин, Метотрексат, Прокарбазин, Цитарабин
    Локализация заболевания:
    Лимфома ЦНС
    Название схемы:
    MVP с цитарабином (локальный протокол)
    Дни терапии Лекарственное средство Дозировка, мг/м2 Растворитель Объем (мл / шт) Время введения Путь введения
    1
    Винкристин
    1,4(*) 0,9% NaCl 100 мл 10 минут внутривенно
    1
    Метотрексат
    2500 0,9% NaCl 100 мл 15 минут внутривенно
    1-5
    Прокарбазин
    150 - - - перорально
    1,2
    Цитарабин
    3000 0,9% NaCl 250 мл 1 час внутривенно
    График введения препаратов
    Цикл 1
    Сутки терапии 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
    Дополнительная информация
    ПОВТОРНО на:
    15 (день)


    Количество циклов:
    5

    Примечание:

    Первичная В-крупноклеточная лимфома ЦНС в соответствии с классификацией ВОЗ-2008.

    Протокол предназначен для отделения онкогематологии с группой адъювантных методов лечения, отделение лучевой терапии Национального института рака с целью оказания лечебной помощи больным на Первичную В-крупноклеточную лимфому ЦНС в Национальном институте рака.

    Важно – через 24 часа после завершения основного цикла или лучевой терапии назначают Метотрексат эндолюмбально, вводится в свободные недели.

    Авторство: Национальный институт рака