Графік роботи:
Пн.-Пт.: з 9:00 до 18:00
Сб.-Нд.: вихідні
Безкоштовно зі стаціонарних
і мобільних телефонів
по Україні
0 800 40 20 22
Передзвоніть мені
Перелік суб’єктів господарювання, за заявами яких 12.09.2024 прийнято рішення про розширення господарської діяльності з електронної роздрібної торгівлі лікарськими засобами
Графік роботи:
Пн.-Пт.: з 9:00 до 18:00
Сб.-Нд.: вихідні
Безкоштовно зі стаціонарних
і мобільних телефонів
по Україні
0 800 40 20 22
Передзвоніть мені
0%
0%
Для повноцінної роботи на сайті, будь ласка, переверніть планшет в альбомний режим.
Браузер не підтримується

Ви використовуєте застарілий браузер. Будь ласка, оновіть ваш браузер, щоб переглядати сайт.

ПОДІЛИТИСЯ
16 червня 2025
Для лікарів

Навчаючи – рятуємо: як народжується нове життя у трансплантаційній залі

Навчаючи – рятуємо: як народжується нове життя у трансплантаційній залі

4 червня 2025 року у Київському міському центрі нефрології та діалізу (м. Київ, вул. Чорних Запорожців, 26) відбувся третій навчальний майстер-клас із трансплантації нирки – унікальна освітня подія для української трансплантологічної спільноти. Захід очолили два видатні фахівці: Владислав Петрович Закордонець*, провідний хірург-трансплантолог, та Андрій Іванович Малик**, завідувач відділення хірургії та трансплантації КМЦ нефрології та діалізу.

Цей майстер-клас став не лише практичним тренінгом, а й знаковою подією для розвитку трансплантології в регіонах України. До участі було запрошено чотирьох лікарів–трансплантологів із Чернівецької та Черкаської областей, які мали можливість працювати пліч-о-пліч з визнаними лідерами галузі, перейняти безцінний досвід, відточити навички та дізнатися більше про новітні підходи у трансплантаційній практиці.

У рамках навчального процесу було проведено родинну трансплантацію нирки, під час якої застосовувався екстемпоральний розчин ГТК (гістидин-триптофан-кетоглутаровий) від Центру персоналізованої фармації «Хемотека». Цей розчин вкотре підтвердив свою високу ефективність: трансплантована нирка запрацювала вже на другій секунді після пересадки – результат, який викликає захоплення і професійну гордість.

Подібні майстер-класи – це не просто хірургічна практика. Це інвестиція в майбутнє, у розвиток людського капіталу, що дозволяє лікарям з різних куточків країни повертатися до своїх медичних закладів із новим рівнем впевненості, знань та натхнення.

ГТК-Хемотека – стабільна ефективність. Безперечна якість. Життя, яке триває.

Галерея: 1 / 6

* Владислав Пилипович Закордонець – провідний український хірург-трансплантолог із понад 20-річним досвідом у сфері трансплантації органів у дорослих і дітей. Він очолює відділення трансплантації нирки та гемодіалізу в Київському міському центрі нефрології та діалізу. Активно співпрацюючи з медичними закладами по всій Україні, доктор Закордонець сприяє розвитку трансплантології в регіонах. Зокрема, він брав участь у першій родинній трансплантації нирки, проведеній у Житомирській обласній клінічній лікарні ім. О.Ф. Гербачевського.

** Андрій Іванович Малик – завідувач відділення хірургії та трансплантації КМЦ нефрології та діалізу.

Інструкція по препарату ГТК-Хемотека

З питань замовлення ГТК-Хемотека звертайтесь до консультантів call-центру: 0800402022, +380509902770 (WhatsApp, Viber, Telegram).

Автор: Вікторія Тачкіна, менеджер по бренду, відділ сегменту госпітальних, ОРФО та ОНКО продуктів, Центр персоналізованої фармації «Хемотека»


Зареєструйтесь для того щоб оцінити та використовувати всі переваги сервісу «Хемотека».
зареєструватися