График работы:
Пн.-Пт.: с 9:00 до 18:00
Сб.-Вс.: выходные
Бесплатно со стационарных
и мобильных телефонов
по Украине
0 800 40 20 22
Перезвоните мне
График работы:
Пн.-Пт.: с 9:00 до 18:00
Сб.-Вс.: выходные
Бесплатно со стационарных
и мобильных телефонов
по Украине
0 800 40 20 22
Перезвоните мне
0%
0%
Для полноценной работы на сайте, пожалуйста, переверните планшет в альбомный режим.
Неподдерживаемый браузер

Вы используете устаревший браузер. Пожалуйста, обновите ваш браузер, чтобы просматривать сайт.

Доцетаксел (Docetaxeli)

Пам’ятка щодо застосування препарату

Доцетаксел (Docetaxeli)

Доцетаксел 10 мг/мл, концентрат для інфузійних лікарських засобів (20 мл – 1000 мл)

Склад

 • 1 мл препарату містить 10,0 мг доцетакселу

Допоміжні речовини:

 • Кислота лимонна безводна
 • Полісорбат 80
 • Етанол

Лікарська форма

Концентрат для інфузійних лікарських засобів.

Інформація щодо застосування

(Витяг з Державного формуляру лікарських засобів, затвердженого Наказом міністерства охорони здоров’я України 13.06.2022 № 1011).

Фармакотерапевтична група

L01CD02 – антинеопластичні засоби.

Основна фармакотерапевтична дія

Сприяє об’єднанню тубуліну у стабільні мікротрубочки та інгібуванні їх розпаду, що веде до значного зниження рівня вільного тубуліну. Зв’язування доцетакселу з мікротрубочками не змінює кількість протофіламентів; порушує мікротубулярну мережу, яка відіграє важливу роль для реалізації вітальних функцій клітини під час мітозу та в інтерфазі.

Продемонстрував цитотоксичність щодо різних пухлинних клітин, а також до клітин щойно видалених пухлин. Досягає значних концентрацій у міжклітинній рідині і забезпечує високу тривалість життя клітин; виявляє активність щодо деяких (хоча і не всіх) клітинних ліній, у яких відбувається експресія р-глікопротеїну, що кодується геном медикаментозної полірезистентності.

Показання

У комбінації з доксорубіцином і циклофосфамідом для ад’ювантної терапії хворих з операбельним раком молочної залози з/без ураження лімфовузлів.

У комбінації з доксорубіцином для лікування хворих з місцевопрогресуючим або метастатичним раком молочної залози, які раніше не отримували цитотоксичну терапію з приводу цього захворювання.

Як монотерапія для лікування хворих з місцевопрогресуючим або метастатичним раком молочної залози після неефективної цитотоксичної терапії, яка включала антрациклін або алкілувальний препарат.

У комбінації з трастузумабом для лікування хворих з метастатичним раком молочної залози з підвищеною експресією НЕR-2 пухлинними клітинами, які раніше не отримували хіміотерапію з приводу метастазів.

У комбінації з капецитабіном для лікування хворих з місцевопрогресуючим або метастатичним раком молочної залози після неефективної терапії, яка включала антрациклін.

Лікування хворих з місцевопрогресуючим або метастатичним недрібноклітинним раком легенів після неефективної хіміотерапії, у комбінації з цисплатином лікування хворих з неоперабельним, місцевопрогресуючим або метастатичним недрібноклітинним раком легенів, якщо попередня хіміотерапія з приводу цього стану не проводилася.

У комбінації з преднізоном або преднізолоном для лікування хворих з метастатичним, стійким до кастрації раком передміхурової залози.

У комбінації з андроген-деприваційною терапією (АДТ), з преднізоном або преднізолоном чи без них, показаний для лікування пацієнтів із метастатичним гормоночутливим раком передміхурової залози.

У комбінації з цисплатином і 5-фторурацилом для лікування хворих з метастатичною аденокарциномою шлунка, в тому числі аденокарциномою гастроезофагального відділу, які попередньо не отримували хіміотерапію з приводу метастазів.

У комбінації з цисплатином та 5-фторурацилом для індукційної терапії хворих з місцевопрогресу-ючою плоскоклітинною карциномою голови та шиї.

Спосіб застосування та дози

Доцетаксел має призначатися виключно фахівцем, компетентним у застосуванні протиракової хіміотерапії!

Увага! Доцетаксел 10 мг/мл, концентрат для інфузійних лікарських засобів має бути розведений перед використанням!

Вводити інфузійно протягом 1 години кожні 3 тижні; для ад’ювантної терапії операбельного раку молочної залози з/без ураження лімфатичних вузлів рекомендована доза доцетакселу - 75 мг/м2, яку вводять через 1 годину після застосування доксорубіцину (50 мг/м2) та циклофосфаміду (500 мг/м2) кожні 3 тижні, всього 6 циклів. Для лікування місцевопрогресуючого або метастатичного раку молочної залози доза доцетакселу для монотерапії - 100 мг/м2. Як терапію першої лінії доцетаксел 75 мг/м2 застосовують у комбінації з доксорубіцином (50 мг/м2). У комбінації з трастузумабом (щотижня) застосовують у рекомендованій дозі 100 мг/м2 кожні 3 тижні. У комбінації з капецитабіном (1250 мг/м2 2 рази на день протягом 2 тижнів з подальшою 1-тижневою перервою) застосовують в дозі 75 мг/м2 кожні 3 тижні.

При лікуванні пацієнтів з недрібноклітинним раком легень, які раніше не отримували хіміотерапію, доза 75 мг/м2, одразу після чого вводять цисплатин 75 мг/м2 протягом 30-60 хвилин.

Пацієнтам, у яких раніше хіміотерапія препаратами на основі платини виявилася неуспішною, монотерапія доцетакселом у дозі 75 мг/м2.

Метастатичний кастраційно-резистентний рак передміхурової залози: рекомендована доза доцетакселу - 75 мг/м2, при цьому безперервним курсом призначається також преднізон або преднізолон 5 мг 2 р/день p/os.

Метастатичний гормоночутливий рак передміхурової залози: рекомендована доза доцетакселу становить 75 мг/м2 кожні 3 тижні протягом 6 циклів, преднізон або преднізолон можуть прийматися безперервно по 5 мг перорально 2 рази на добу.

Аденокарцинома шлунка: рекомендована доза доцетакселу - 75 мг/м2, яку вводять інфузійно протягом 1 год., після чого призначають цисплатин 75 мг/м2 інфузійно протягом 1-3 годин (обидва препарати застосовують лише в 1-й день циклу); негайно після закінчення введення цисплатину починають інфузію 5-фторурацилу (750 мг/м2/добу), що продовжується безперервно 5 діб. Цикл повторюється кожні 3 тижні.

Для індукційної хіміотерапії неоперабельної місцево-прогресуючої сквамозноклітинної плоскоклітинної карциноми голови та шиї (СККГШ) доза - 75 мг/м2, що вводиться інфузійно протягом 1 години, одразу після чого в 1-й день циклу призначають цисплатин 75 мг/м2 інфузійно протягом 1-3 годин; негайно після закінчення введення цисплатину починають інфузію 5-фторурацилу (750 мг/м2/добу), яка продовжується безперервно 5 діб; у такому режимі препарати призначають кожні 3 тижні протягом 4 циклів.

Для індукційної хіміотерапії місцевопрогресуючої СККГШ (технічно нерезектабельної, з низькою імовірністю проведення хірургічного лікування або необхідністю застосування органо-зберігаючого підходу) рекомендована доза - 75 мг/м2, яку вводять інфузійно протягом 1 години, одразу після чого в 1-й день циклу призначають цисплатин 100 мг/м2 інфузійно протягом 0,5-3 годин; негайно після закінчення введення цисплатину починають інфузію 5-фторурацилу (1000 мг/м2/добу), яка продовжується безперервно 4 доби; в такому режимі препарати призначають кожні 3 тижні протягом 3 циклів.

Визначена добова доза (DDD): парентерально – не визначено.

Побічна дія та ускладнення при застосуванні

Зведені дані профілю безпеки препарату для всіх показань: реакції гіперчутливості, як правило, розвиваються протягом декількох хвилин після початку інфузії доцетакселу і за ступенем тяжкості коливаються від легких до помірних (почервоніння шкіри, висипання (зі свербежем шкіри або без нього), відчуття стиснення у грудях, біль у спині, задишка, гарячка або озноб, артеріальна гіпотензія і/або бронхоспазм або генералізовані висипання/еритеми).

Розвиток тяжких периферійних нейротоксичних реакцій вимагає зменшення дози препарату, парестезія, дизестезія або больові відчуття, в тому числі відчуття печіння.

Загальна слабкість. Висипання, в тому числі локалізовані на стопах та кистях рук (включаючи тяжкий долоне-підошовний синдром), а також на руках, обличчі або грудній клітці, свербіж, реакції у місці введення препарату.

Інфекційні захворювання (у тому числі сепсис і пневмонія, летальні – у 1,7 % випадків), інфекції, асоційовані з нейтропенією, нейтропенія, анемія, фебрильна нейтропенія, тромбоцитопенія, периферична сенсорна нейропатія, периферична моторна нейропатія, дисгевзія.

Аритмія, серцева недостатність.

Артеріальна гіпотензія, артеріальна гіпертензія,геморагічні ускладнення. Задишка. Стоматит, діарея, нудота, блювання, запори, біль у животі, шлунково-кишкові кровотечі.

Алопеція. Шкірні реакції, ураження нігтів, міалгія, артралгія. Периферичні набряки, рідше – плевральний чи перикардіальний випіт, асцит та збільшення маси тіла, затримка рідини в організмі, астенія, біль, гарячка.

Підвищений рівень білірубіну крові, лужна фосфатаза, аланінамінотрансфераза, аспартатамінотрансфераза.

Безсоння, головний біль, підвищена сльозоточивість, кон’юнктивіт.

Біль у кістках; біль у спині. Носові кровотечі, фаринголарингеальний біль, назофарингіт, оніхолізис.

Дані постмаркетингового спостереження: випадки розвитку другого первинного злоякісного захворювання, пригнічення функції кісткового мозку та інші гематологічні побічні ефекти, розвиток синдрому дисемінованого внутрішньосудинного згортання крові, часто в асоціації із сепсисом або поліорганною недостатністю, анафілактичний шок (іноді летальний), рідкісні випадки розвитку судом або минущої втрати свідомості під час інфузії препарату, випадки минущих порушень зору (спалахи, миготіння світла перед очима, скотоми), випадки кістоподібного набряку макули (КНМ), ототоксичность, погіршення і/або втрати слуху, інфаркт міокарда.

У комбінованих схемах разом з доксорубіцином, 5-фторурацилом та/або циклофосфамідом, повідомлялося про випадки розвитку шлуночкових аритмій, в тому числі шлуночкової тахікардії (частота невідома), іноді летальної.

Розвиток венозних тромбоемболічних порушень. Гострий респіраторний дистрес-синдром, інтерстиціальної пневмонії/пневмоніту, інтерстиціальне захворювання легень, фіброз легень та дихальної недостатності, які іноді були летальними.

Ентероколіт, коліт, ішемічний коліт та нейтропенічний ентероколіт, розвиток кишкової непрохідності та обструкції кишечника.

Дисфункції нирок та ниркова недостатность, випадки тяжких шкірних побічних реакцій, таких як синдромм Стівенса − Джонсона, токсичний епідермальний некроліз та гострий генералізований екзентематозний пустульоз.

Гіпонатріємія, гіпомагніємія та гіпокальціємія. Міозит.

Протипоказання

Гіперчутливість до діючої речовини або до будь-яких допоміжних речовин. Вихідний рівень нейтрофілів менше 1500 клітин/мм3, тяжкі порушення функції печінки. Враховувати протипоказання для застосування інших препаратів, які призначаються в комбінації. У період лактації.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Еритроміцин – призначати з обережністю!

Інгібітори CYP3A4 – підвищують частоту побічних реакцій доцетакселу (кетоконазол, ітраконазол, кларитроміцин, індинавір, нефазодон, нелфінавір, ритонавір, саквінавір, телітроміцин, вориконазол), здійснювати клінічний нагляд та корекцію дози доцетакселу.

Інші препарати – спирт, що міститься в доцетакселі, може змінювати клінічні ефекти інших препаратів.

Карбоплатин – підвищує кліренс карбоплатину на 50 %.

Кетоконазол – призначати з обережністю! Знижує кліренс доцетакселу на 49 %.

Циклоспорин – призначати з обережністю!

Особливості застосування

При порушенні функції печінки.

Не рекомендований при перевищенні білірубіну та трансаміназ в 1,5 рази, лужної фосфатази – у 2,5 рази. Рекомендована доза доцетакселу для пацієнтів з підвищеними рівнями печінкових ферментів-75 мг/м2. Контроль печінкових ферментів перед початком лікування та перед кожним новим циклом хіміотерапії.

При порушенні функції серцево-судинної системи.

У пацієнтів, які приймали доцетаксел з трастузумабом, особливо якщо в попередньому курсі хіміотерапії застосовувалися антрацикліни (доксорубіцин чи епірубіцин), спостерігалися випадки серцевої недостатності і асоціювалася з високим ризиком смерті. Тому необхідний регулярний контроль функцій серця (наприклад, кожні 3 місяці).

У період вагітності.

Протипоказаний, за винятком випадків, коли для цього існує нагальна потреба.

Особливості застосування і обмеження у дітей до 12 років.

Безпечність та ефективність застосування не встановлена. Не рекомендований.

Особливості застосування і обмеження у осіб похилого та старечого віку.

Спеціальних застережень немає. При комбінованому застосуванні з капецитабіном у пацієнтів віком від 60 років зменшити початкову дозу капецитабіну до 75%. При застосуванні комбінації TCF слід забезпечити ретельний нагляд за пацієнтами літнього віку.

Умови та термін зберігання

Зберігати у захищеному від світла місці. При температурі від 2 0С до 8 0С.

Термін придатності: 90 діб.

Категорія відпуску

За рецептом лікаря (паперовим) або на вимогу лікувально-профілактичного закладу.

Фармацевтична опіка

Фармацевтична опіка, скерована на лікарів та медичний персонал.

Приготування розчинів для інфузій має здійснювати підготовлений персонал, в спеціально відведеній зоні, з додержанням правил асептики. Користуватися захисними рукавичками. Уникати потрапляння розчину на шкіру та слизові оболонки.

Проводити ретельний моніторинг картини периферичної крові, можна вводити повторно в складі нового циклу хіміотерапії лише після того, як кількість нейтрофілів після завершення попереднього циклу відновиться до ≥1500 клітин/мл3. Якщо розвивається тяжка нейтропенія (<500 клітин/мл3протягом 7 днів або довше), рекомендується зменшити дозу препарату в наступному циклі хіміотерапії або застосувати відповідне симптоматичне лікування. Необхідно ретельно спостерігати щодо ранніх проявів серйозних токсичних реакцій з боку ШКТ через ризик розвитку ентероколіту, рівень печінкових ферментів необхідно визначати перед початком лікування та перед кожним новим циклом хіміотерапії. Пацієнти, у яких раніше спостерігалася реакція гіперчутливості на паклітаксел, можуть мати підвищений ризик розвитку реакції гіперчутливості на доцетаксел, в тому числі більш тяжкої реакції гіперчутливості. За такими пацієнтами слід вести ретельний нагляд на початку терапії доцетакселом.

Препарат шкідливий для пацієнтів, що страждають на алкоголізм.

При роботі з препаратом рекомендовано використання захисних рукавичок.

При виникненні нових легеневих симптомів або посиленні вже існуючих необхідно забезпечити пильний нагляд за пацієнтом, невідкладне обстеження та належне лікування. До встановлення діагнозу терапію доцетакселом рекомендується припинити. Раннє застосування засобів підтримувальної терапії може допомогти покращити стан пацієнта. При лікуванні препаратом

повідомлялося про тяжкі шкірні побічні реакції, такі як синдром Стівенса-Джонсона, токсичний епідермальний некроліз та гострий генералізований екзентематозний пустульоз. Пацієнтів слід інформувати про ознаки та симптоми серйозних проявів на шкірі, при їх проявах – слід розглянути можливість припинення застосування препарату.

Пацієнти, у яких на тлі монотерапії доцетакселом 100 мг/м2 визначаються підвищені рівні трансаміназ (АЛТ і/або АСТ) більше ніж у 1,5 рази порівняно з ВМН і лужної фосфатази більше ніж у 2,5 рази порівняно з ВМН, мають більш високий ризик розвитку тяжких побічних реакцій. Друге первинне злоякісне захворювання (в тому числі гострий мієлоїдний лейкоз, мієло-диспластичний синдром і неходжкінська лімфома) може виникнути через кілька місяців або років після лікування із застосуванням доцетакселу. Пацієнти, яким загрожує синдром лізису пухлини (наприклад пацієнтам з порушенням функції нирок, гіперурикемією, об’ємними пухлинами, швидким прогресуванням) слід бути під ретельним контролем.

Корекція зневоднення та лікування високого рівня сечової кислоти рекомендується перед початком лікування. Кількість спирту, що міститься в препараті, може позначатися на ефектах інших лікарських засобів.

Фармацевтична опіка, скерована на пацієнтів.

Вміст алкоголю в препараті та побічні ефекти можуть порушувати здатність керувати транспортними

засобами або працювати зі складними механізмами.

Рекомендовано застосовувати належні засоби контрацепції під час лікування і впродовж 6 місяців після його припинення. Чоловікам слід звернутися за консультацією щодо консервування сперми перед початком лікування.

Систематизація повідомлень про побічні реакції та побічні дії лікарських засобів від замовників (СТ-Н МОЗУ 42-4.5:2015 п. 5.5.24)

У разі виявлення/отримання інформації про непередбачену побічну реакцію або відсутність ефективності лікарського засобу необхідно протягом 24 годин повідомити про це уповноважену особу ЦПФ «ХЕМОТЕКА» за телефоном +380504540690, завантажити/заповнити карту-повідомлення і надіслати її на [email protected].

Примечание!

Рекомендации по назначению, использованию и дозировке лекарственных средств с учетом эффективности и безопасности приведены на основании данных «Справочника лекарственных средств Украины» и «Государственного формуляра лекарственных средств», включающих перечни ЛС, зарегистрированных в Украине с доказанной эффективностью, допустимой безопасностью и экономически выгодным использованием.

Персонализированное изготовление лекарственных средств в аптеках ЦПФ «ХЕМОТЕКА» осуществляется только по рецептам врачей и по заказу-требованию лечебно-профилактических учреждений.

Информация предоставлена ​​только в ознакомительных целях.

Для получения полной инструкции, просьба ознакомиться с инструкцией для медицинского применения препарата.

Схемы лечения, в которых используется Доцетаксел (Docetaxeli)

 1. ПЕРЕЧЕНЬ ДОСТУПНЫХ СУБСТАНЦИЙ
  Доцетаксел (адаптивный рецепт)
  Доцетаксел
  Локализация заболевания:
  ПЕРЕЧЕНЬ ДОСТУПНЫХ СУБСТАНЦИЙ
  Название схемы:
  Доцетаксел (адаптивный рецепт)
  Дни терапии Лекарственное средство Дозировка, мг/м2 Растворитель Объем (мл / шт) Время введения Путь введения
  1
  Доцетаксел
  75 0,9% NaCl 0 0 внутривенно
  График введения препаратов
  Цикл 1
  Сутки терапии 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200
  Дополнительная информация
  ПОВТОРНО на:
  201 (день)


  Количество циклов:
  1

  В этой таблице представлена только одна субстанция для удобства расчета цены и создания индивидуального ХемоРецепта без привязки к схемам лечения.

  Инструкция расчета стоимости:

  • нажмите на иконку «карандаш»;
  • в ячейке «Дни терапии» укажите количество дней *;
  • в ячейке «Дозирование» укажите дозу;
  • нажмите на иконку с «галочкой» для расчёта.

  * Например, 1-10, что равно 10 дозам. Максимальное количество дней – 200.

 2. ПЕРЕЧЕНЬ ДОСТУПНЫХ СУБСТАНЦИЙ
  Индивидуальный расчет стоимости лечения на 1 цикл
  Абиратерона ацетат, Винбластин, Гемцитабин, Доцетаксел, Иринотекан, Ифосфамид, Метотрексат, Митоксантрон, Паклитаксел, Пеметрексед, Топотекан, Флюороурацил, Фулвестрант, Циклофосфамид, Цитарабин, Этопозид
  Локализация заболевания:
  ПЕРЕЧЕНЬ ДОСТУПНЫХ СУБСТАНЦИЙ
  Название схемы:
  Индивидуальный расчет стоимости лечения на 1 цикл
  Дни терапии Лекарственное средство Дозировка, мг/м2 Растворитель Объем (мл / шт) Время введения Путь введения
  1
  Абиратерона ацетат
  4 x 250 - 4 шт 0 перорально
  1
  Винбластин
  5 0,9% NaCl 0 0 внутривенно
  1
  Гемцитабин
  1250 0,9% NaCl 0 0 внутривенно
  1
  Доцетаксел
  75 0,9% NaCl 0 0 внутривенно
  1
  Иринотекан
  125 0,9% NaCl 0 0 внутривенно
  1
  Ифосфамид
  2000 0,9% NaCl 0 0 внутривенно
  1
  Метотрексат
  800 0,9% NaCl 0 0 внутривенно
  1
  Митоксантрон
  14 0,9% NaCl 0 0 внутривенно
  1
  Паклитаксел
  175 0,9% NaCl 0 0 внутривенно
  1
  Пеметрексед
  500 0,9% NaCl 0 0 внутривенно
  1
  Топотекан
  1,5 0,9% NaCl 0 0 внутривенно
  1
  Флюороурацил
  1000 0,9% NaCl 0 0 внутривенно
  1
  Фулвестрант
  250 (const) - 0 0 подкожно
  1
  Циклофосфамид
  500 0,9% NaCl 0 0 внутривенно
  1
  Цитарабин
  3000 0,9% NaCl 0 0 внутривенно
  1
  Этопозид
  100 0,9% NaCl 0 0 внутривенно
  График введения препаратов
  Цикл 1
  Сутки терапии 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200
  Дополнительная информация
  ПОВТОРНО на:
  201 (день)


  Количество циклов:
  1

  В данной таблице представлены все субстанции, которые имеются в наличии в Центре персонализированной фармации «Хемотека».

  Инструкция расчета стоимости по необходимому вам препарату:

  • нажмите на иконку «карандаш»;
  • в ячейке «Дни терапии» укажите количество дней;
  • в ячейке «Дозирование» укажите дозу;
  • нажмите на иконку с «галочкой» для расчёта.

  Информация приводится в ознакомительных целях.
  При возникновении вопросов, пожалуйста, звоните в наш кол-центр: 0800402022 (бесплатно со стационарных и мобильных телефонов по Украине).
  График работы call-центра:
  Пн.-Пт.: с 9:00 до 18:00
  Сб.-Вс.: выходные

  Просмотрите прайс доступных субстанций ЦПФ «Хемотека» с фиксированными дозировками.

 3. Рак легких
  Доцетаксел (локальный протокол)
  Доцетаксел
  Локализация заболевания:
  Рак легких
  Название схемы:
  Доцетаксел (локальный протокол)
  Дни терапии Лекарственное средство Дозировка, мг/м2 Растворитель Объем (мл / шт) Время введения Путь введения
  1
  Доцетаксел
  75 0,9% NaCl 250 мл 1 час внутривенно
  График введения препаратов
  Цикл 1
  Сутки терапии 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
  Дополнительная информация
  ПОВТОРНО на:
  29 (день)


  Количество циклов:
  6

  Примечание:

  Доцетаксел разводят до 0,3-0,74 мг/мл.

  Сопутствующая медикация: Дексаметазон 8 мг орально 2х каждый день в течение 3 суток, за один день до приема Доцетаксела.

  Паспортная часть: нозология – рак легкого; код по мкб -10 – с 33, с 34.
  Потенциальные пользователи – отделение опухолей органов грудной полости Национального института рака.

  Авторство: Национальный институт рака

  Литература:
  Локальный протокол медицинской помощи и клинический маршрут больных раком легкого.

 4. Рак легких
  Цисплатин / Доцетаксел (локальный протокол)
  Доцетаксел, Цисплатин
  Локализация заболевания:
  Рак легких
  Название схемы:
  Цисплатин / Доцетаксел (локальный протокол)
  Дни терапии Лекарственное средство Дозировка, мг/м2 Растворитель Объем (мл / шт) Время введения Путь введения
  1
  Доцетаксел
  75 0,9% NaCl 250 мл 1 час внутривенно
  1
  Цисплатин
  80 0,9% NaCl 1000 мл 2 часа внутривенно
  График введения препаратов
  Цикл 1
  Сутки терапии 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
  Дополнительная информация
  ПОВТОРНО на:
  22 (день)


  Количество циклов:
  6

  Примечание:

  Цисплатин (только если СКФ ≥60 мл/мин.):

  Сопутствующая медикация:
  Премедикация: 500 мл 0,9% раствора NaCl + 10 мЭкв KCI + 8 мЭкв MgSO4 внутривенно в течение 60 мин.
  200 мл 20% раствора Маннита в течение 30 мин.
  Постмедикация: 500 мл 0,9% раствора NaCl внутривенно + 10 мЭкв KCI.
  Доцетаксел разводят до 0,3-0,74 мг/мл.
  Сопутствующая медикация: Дексаметазон 8 мг орально 2х каждый день в течение 3 суток, за один день до приема Доцетаксела.

  Паспортная часть: нозология – рак легкого; код по мкб -10 – с 33, с 34.
  Потенциальные пользователи – отделение опухолей органов грудной полости Национального института рака.

  Авторство: Национальный институт рака

  Литература:
  Локальный протокол медицинской помощи и клинический маршрут больных раком легкого.

 5. Немелкоклеточный рак легкого - НМРЛ
  Доцетаксел / Цисплатин (локальный протокол)
  Доцетаксел, Цисплатин
  Локализация заболевания:
  Немелкоклеточный рак легкого - НМРЛ
  Название схемы:
  Доцетаксел / Цисплатин (локальный протокол)
  Дни терапии Лекарственное средство Дозировка, мг/м2 Растворитель Объем (мл / шт) Время введения Путь введения
  1
  Доцетаксел
  75 0,9% NaCl 250 мл 1 час внутривенно
  1
  Цисплатин
  80 0,9% NaCl 1000 мл 2 часа внутривенно
  График введения препаратов
  Цикл 1
  Сутки терапии 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
  Дополнительная информация
  ПОВТОРНО на:
  22 (день)


  Количество циклов:
  6

  Примечание:

  Паспортная часть: нозология – рак легкого; код по мкб -10.
  Потенциальные пользователи – отделение опухолей органов грудной полости Национального института рака.

  Авторство: Национальный институт рака

  Литература:
  Локальный протокол медицинской помощи и клинический маршрут больных раком легкого.

 6. Немелкоклеточный рак легкого - НМРЛ
  Нинтеданиб / Доцетаксел XC412 (европейский протокол)
  Доцетаксел, Нинтеданиб
  Локализация заболевания:
  Немелкоклеточный рак легкого - НМРЛ
  Название схемы:
  Нинтеданиб / Доцетаксел XC412 (европейский протокол)
  Дни терапии Лекарственное средство Дозировка, мг/м2 Растворитель Объем (мл / шт) Время введения Путь введения
  1
  Доцетаксел
  75 0,9% NaCl 250 мл 1 час внутривенно
  2, 21
  Нинтеданиб
  400 мг (const) - 0 - перорально
  График введения препаратов
  Цикл 1
  Сутки терапии 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
  Дополнительная информация
  ПОВТОРНО на:
  22 (день)


  Количество циклов:
  6

  Примечание:

  Доцетаксел разводят до 0,3-0,74 мг/мл.
  Сопутствующая медикация: Дексаметазон 8 мг орально 2 раза в день в течение 3 суток, начиная в 1 день перед приемом Доцетаксела.
  Нинтеданиб назначают по 200 мг два раза в сутки.
  Могут быть пациенты, у которых была прекращена комбинированная терапия в связи с нежелательными явлениями.

  Авторы: Thomas Kühr, Ewald Wöll, Josef Thaler (руководство «Протоколы химиотерапии 2016. Текущие протоколы и таргетная терапия» (17-е издание, Инсбрук).
  Последнее изменение содержания: январь 2016 г.

  Литература:
  Reck M. et al., Lancet Oncol 15: 143ff, 2014.

 7. Рак молочной железы
  FEC / Доцетаксел (режим PACS 01) XC532 (FEC); XC416 (Доцетаксел) (европейский протокол) - Часть 2
  Доцетаксел
  Локализация заболевания:
  Рак молочной железы
  Название схемы:
  FEC / Доцетаксел (режим PACS 01) XC532 (FEC); XC416 (Доцетаксел) (европейский протокол) - Часть 2
  Дни терапии Лекарственное средство Дозировка, мг/м2 Растворитель Объем (мл / шт) Время введения Путь введения
  1
  Доцетаксел
  100 0,9% NaCl 250 мл 1 час внутривенно
  График введения препаратов
  Цикл 1
  Сутки терапии 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
  Дополнительная информация
  ПОВТОРНО на:
  22 (день)


  Количество циклов:
  3

  Примечание:

  Внимание! Данная схема действительна и применяется после схемы - FEC / Доцетаксел (режим PACS 01) XC532 (FEC); XC416 (Доцетаксел) (европейский протокол) - Часть 1.

  Доцетаксел разводят до 0,3-0,74 мг/мл.
  Сопутствующая медикация:
  Дексаметазон 8 мг орально 2 раза в день в течение 3 суток, начиная в 1 день перед приемом Доцетаксела.

  Авторы: Thomas Kühr, Ewald Wöll, Josef Thaler (руководство «Протоколы химиотерапии 2016. Текущие протоколы и таргетная терапия» (17-е издание, Инсбрук).
  Последнее изменение содержания: январь 2016 г.

  Литература:
  Roche H. et al., J Clin Oncol 24: 5664ff, 2006.

 8. Рак молочной железы
  Доцетаксел (еженедельно) XC412 (европейский протокол)
  Доцетаксел
  Локализация заболевания:
  Рак молочной железы
  Название схемы:
  Доцетаксел (еженедельно) XC412 (европейский протокол)
  Дни терапии Лекарственное средство Дозировка, мг/м2 Растворитель Объем (мл / шт) Время введения Путь введения
  1, 8, 15, 22, 29, 36
  Доцетаксел
  36 0,9% NaCl 100 мл 1 час внутривенно
  График введения препаратов
  Цикл 1
  Сутки терапии 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49
  Дополнительная информация
  ПОВТОРНО на:
  50 (день)


  Количество циклов:
  4

  Примечание:

  Доцетаксел разводят до 0,3-0,74 мг/мл.
  Риск возникновения мукозита снижают путем сокращения цикла (сутки 1, 8, 15, повторно - 29 сутки).
  Сопутствующая медикация: Дексаметазон 8 мг орально 2 раза в день в течение 3 суток, начиная в 1 день перед приемом Доцетаксела.
  В случае отсутствия реакции гиперчувствительности, дозу Доксаметазона можно снизить до 2x 4 мг орально в день приема Доцетаксела.

  Авторы: Thomas Kühr, Ewald Wöll, Josef Thaler (руководство «Протоколы химиотерапии 2016. Текущие протоколы и таргетная терапия» (17-е издание, Инсбрук).
  Последнее изменение содержания: январь 2016 г.

  Литература:
  Hainsworth J.D. et al., J Clin Oncol 19: 3500ff, 2001.

 9. Рак молочной железы
  Доцетаксел / Бевацизумаб XC416 + XA060 (европейский протокол)
  Бевацизумаб, Доцетаксел
  Локализация заболевания:
  Рак молочной железы
  Название схемы:
  Доцетаксел / Бевацизумаб XC416 + XA060 (европейский протокол)
  Дни терапии Лекарственное средство Дозировка, мг/м2 Растворитель Объем (мл / шт) Время введения Путь введения
  1
  Бевацизумаб
  15 мг/кг 0,9% NaCl 100 мл 90 минут внутривенно
  1
  Доцетаксел
  100 0,9% NaCl 250 мл 1 час внутривенно
  График введения препаратов
  Цикл 1
  Сутки терапии 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
  Дополнительная информация
  ПОВТОРНО на:
  22 (день)


  Количество циклов:
  6

  Примечание:

  Доцетаксел разводят до 0,3-0,74 мг/мл.
  Сопутствующая медикация: Дексаметазон 8 мг орально 2 раза в день в течение 3 суток, начиная в 1 день перед приемом Доцетаксела.
  (*) Бевацизумаб: Начальную дозу вводят в течение 90 минут. В случае хорошей переносимости первой инфузии, вторую инфузию вводят в течение 60 минут. В случае хорошей переносимости 60-минутной инфузии, все последующие инфузии можно вводить в течение 30 минут.

  Авторы: Thomas Kühr, Ewald Wöll, Josef Thaler (руководство «Протоколы химиотерапии 2016. Текущие протоколы и таргетная терапия» (17-е издание, Инсбрук).
  Последнее изменение содержания: январь 2016 г.

  Литература:
  Miles D., J Clin Oncol 28: 3239ff, 2010.

 10. Рак молочной железы
  Доцетаксел / Карбоплатин / Трастузумаб XA110 + XC184 (европейский протокол)
  Доцетаксел, Карбоплатин, Трастузумаб
  Локализация заболевания:
  Рак молочной железы
  Название схемы:
  Доцетаксел / Карбоплатин / Трастузумаб XA110 + XC184 (европейский протокол)
  Дни терапии Лекарственное средство Дозировка, мг/м2 Растворитель Объем (мл / шт) Время введения Путь введения
  1
  Доцетаксел
  75 0,9% NaCl 250 мл 1 час внутривенно
  1
  Карбоплатин
  AUC 6 5% Глюкоза 500 мл 30 минут внутривенно
  1
  Трастузумаб
  6 мг/кг 0,9% NaCl 250 мл 90 минут внутривенно
  График введения препаратов
  Цикл 1
  Сутки терапии 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
  Дополнительная информация
  ПОВТОРНО на:
  22 (день)


  Количество циклов:
  6

  Количество циклов: Адьювант Трастузумаба в течение 1 года;
  Доцетаксел и Кабоплатин в течение 6 циклов.

  Примечание:

  Доцетаксел разводят до 0,3-0,74 мг/мл.
  Сопутствующая медикация: Дексаметазон 8 мг орально 2 раза в день в течение 3 суток, начиная в 1 день перед приемом Доцетаксела.

  Расчет дозы Карбоплатина (формула Calvert):
  Доза (мг) = целевая AUC x (СКФ + 25).

  (*) Фиксированная нагружающая доза" Трастузумаба - 8 мг/кг, со скоростью первого введения в течение 90 минут. В случае хорошей переносимости последующие дозы можно вводить в течение 30 минут.
  Трастузумаб можно также назначать подкожно в постоянной дозе 600 мг/5 мл.

  Авторы: Thomas Kühr, Ewald Wöll, Josef Thaler (руководство «Протоколы химиотерапии 2016. Текущие протоколы и таргетная терапия» (17-е издание, Инсбрук).
  Последнее изменение содержания: январь 2016 г.

  Литература:
  Slamon D. et al., N Engl J Med 365 (14): 1273ff, 2011; Ismael G. et al., Lancet Oncol 13: 869ff, 2012.

 11. Рак молочной железы
  Доцетаксел / Цисплатин XC292 (европейский протокол)
  Доцетаксел, Цисплатин
  Локализация заболевания:
  Рак молочной железы
  Название схемы:
  Доцетаксел / Цисплатин XC292 (европейский протокол)
  Дни терапии Лекарственное средство Дозировка, мг/м2 Растворитель Объем (мл / шт) Время введения Путь введения
  1
  Доцетаксел
  75 0,9% NaCl 250 мл 1 час внутривенно
  1
  Цисплатин
  75 0,9% NaCl 1000 мл 1 час внутривенно
  График введения препаратов
  Цикл 1
  Сутки терапии 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
  Дополнительная информация
  ПОВТОРНО на:
  22 (день)


  Количество циклов:
  6

  Примечание:

  Доцетаксел разводят до 0,3-0,74 мг/мл.
  Сопутствующая медикация: Дексаметазон 8 мг орально 2 раза в день в течение 3 суток, начиная в 1 день перед приемом Доцетаксела.
  Цисплатин (только если СКФ ≥60 мл/мин.):
  Сопутствующая медикация:
  Премедикация: 500 мл 0,9% раствора NaCl + 10 мЭкв KCI + 8 мЭкв MgSO4 внутривенно в течение 60 мин.
  200 мл 20% раствора Маннита в течение 30 мин.
  Постмедикация: 500 мл 0,9% раствора NaCl внутривенно + 10 мЭкв KCI.

  Авторы: Thomas Kühr, Ewald Wöll, Josef Thaler (руководство «Протоколы химиотерапии 2016. Текущие протоколы и таргетная терапия» (17-е издание, Инсбрук).
  Последнее изменение содержания: январь 2016 г.

  Литература:
  Zalcberg J. et al., J Clin Oncol 16: 1948ff, 1998.

 12. Рак молочной железы
  Капецитабин / Доцетаксел XC412 (европейский протокол)
  Доцетаксел, Капецитабин
  Локализация заболевания:
  Рак молочной железы
  Название схемы:
  Капецитабин / Доцетаксел XC412 (европейский протокол)
  Дни терапии Лекарственное средство Дозировка, мг/м2 Растворитель Объем (мл / шт) Время введения Путь введения
  1
  Доцетаксел
  75 0,9% NaCl 250 мл 1 час внутривенно
  1-14
  Капецитабин
  2500 - 0 - перорально
  График введения препаратов
  Цикл 1
  Сутки терапии 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
  Дополнительная информация
  ПОВТОРНО на:
  22 (день)


  Количество циклов:
  6

  Примечание:

  Доцетаксел разводят до 0,3-0,74 мг/мл.
  Сопутствующая медикация: Дексаметазон 8 мг орально 2 раза в день в течение 3 суток, начиная в 1 день перед приемом Доцетаксела.
  Капецитабин: 2500 мг/м2 разделяют на 2 равные дозы - утреннюю и вечернюю, через 30 минут после приема пищи.

  Авторы: Thomas Kühr, Ewald Wöll, Josef Thaler (руководство «Протоколы химиотерапии 2016. Текущие протоколы и таргетная терапия» (17-е издание, Инсбрук).
  Последнее изменение содержания: январь 2016 г.

  Литература:
  OʹShaughnessy J. et al., J Clin Oncol 20: 2812ff, 2002.

 13. Рак молочной железы
  Пертузумаб / Трастузумаб / Доцетаксел XA082 + XA110 + XC416 (европейский протокол)
  Доцетаксел, Пертузумаб, Трастузумаб
  Локализация заболевания:
  Рак молочной железы
  Название схемы:
  Пертузумаб / Трастузумаб / Доцетаксел XA082 + XA110 + XC416 (европейский протокол)
  Дни терапии Лекарственное средство Дозировка, мг/м2 Растворитель Объем (мл / шт) Время введения Путь введения
  1
  Доцетаксел
  75 0,9% NaCl 250 мл 1 час внутривенно
  1
  Пертузумаб
  420 мг (const) 0,9% NaCl 250 мл 1 час внутривенно
  1
  Трастузумаб
  6 мг/кг 0,9% NaCl 500 мл 90 минут внутривенно
  График введения препаратов
  Цикл 1
  Сутки терапии 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
  Дополнительная информация
  ПОВТОРНО на:
  22 (день)


  Количество циклов:
  6

  Примечание:

  Доцетаксел разводят до 0,3-0,74 мг/мл.
  (*) Фиксированная нагружающая доза" Трастузумаба - 8 мг/кг, со скоростью первого введения в течение 90 минут. В случае хорошей переносимости последующие дозы можно вводить в течение 30 минут.
  Трастузумаб можно также назначать подкожно в постоянной дозе 600 мг/5 мл.
  (*) Фиксированная нагружающая доза" Пертузумаба - 840 мг, со скоростью первого введения в течение 60 минут. В случае хорошей переносимости последующие дозы можно вводить в течение 30 минут.
  Сопутствующая медикация:
  Дексаметазон 8 мг орально 2 раза в день в течение 3 суток, начиная в 1 день перед приемом Доцетаксела.

  Авторы: Thomas Kühr, Ewald Wöll, Josef Thaler (руководство «Протоколы химиотерапии 2016. Текущие протоколы и таргетная терапия» (17-е издание, Инсбрук).
  Последнее изменение содержания: январь 2016 г.

  Литература:
  Baselga J. et al., N Engl J Med 366: 109ff, 2012; Swain S.M. et al., Lancet Oncol 14: 461ff, 2013; Ismael G. et al., Lancet Oncol 13: 869ff, 2012.

 14. Рак молочной железы
  Эпирубицин / Доцетаксел XC424 (европейский протокол)
  Доцетаксел, Эпирубицин
  Локализация заболевания:
  Рак молочной железы
  Название схемы:
  Эпирубицин / Доцетаксел XC424 (европейский протокол)
  Дни терапии Лекарственное средство Дозировка, мг/м2 Растворитель Объем (мл / шт) Время введения Путь введения
  1
  Доцетаксел
  75 0,9% NaCl 250 мл 1 час внутривенно
  1
  Эпирубицин
  75 0,9% NaCl 500 мл 1 час внутривенно
  График введения препаратов
  Цикл 1
  Сутки терапии 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
  Дополнительная информация
  ПОВТОРНО на:
  22 (день)


  Количество циклов:
  6

  Примечание:

  Доцетаксел разводят до 0,3-0,74 мг/мл.

  Внимание! Эпирубицин может быть кардиотоксичным при общей дозе ≥1000 мг/м2.

  Сопутствующая медикация:
  Дексаметазон 8 мг орально 2 раза в день в течение 3 суток, начиная в 1 день перед приемом Доцетаксела.

  Авторы: Thomas Kühr, Ewald Wöll, Josef Thaler (руководство «Протоколы химиотерапии 2016. Текущие протоколы и таргетная терапия» (17-е издание, Инсбрук).
  Последнее изменение содержания: январь 2016 г.

  Литература:
  Bonneterre J., Br J Cancer 91: 1466ff, 2004.

 15. Рак желудка
  5FU / Лейковорин / Оксалиплатин / Доцетаксел (FLOТ) XC412 (европейский протокол)
  Доцетаксел, Кальция фолинат, Оксалиплатин, Флюороурацил
  Локализация заболевания:
  Рак желудка
  Название схемы:
  5FU / Лейковорин / Оксалиплатин / Доцетаксел (FLOТ) XC412 (европейский протокол)
  Дни терапии Лекарственное средство Дозировка, мг/м2 Растворитель Объем (мл / шт) Время введения Путь введения
  1
  Доцетаксел
  50 0,9% NaCl 250 мл 1 час внутривенно
  1
  Кальция фолинат
  200 0,9% NaCl 250 мл 2 часа внутривенно
  1
  Оксалиплатин
  85 5% Глюкоза 500 мл 2 часа внутривенно
  1
  Флюороурацил
  2600 0,9% NaCl 1000 мл 24 часа внутривенно
  График введения препаратов
  Цикл 1
  Сутки терапии 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
  Дополнительная информация
  ПОВТОРНО на:
  15 (день)


  Количество циклов:
  6

  Примечание:

  (*) Кальций фолинат как модулятор 5-флуороурацила должен применяться перед 5-флуороурацилом.
  Доцетаксел разводят до 0,3-0,74 мг/мл.
  Сопутствующая медикация:
  Дексаметазон 8 мг орально 2 раза в день в течение 3 суток, начиная в 1 день перед приемом Доцетаксела.

  Авторы: Thomas Kühr, Ewald Wöll, Josef Thaler (руководство «Протоколы химиотерапии 2016. Текущие протоколы и таргетная терапия» (17-е издание, Инсбрук).
  Последнее изменение содержания: январь 2016 г.

  Литература:
  Al-Batran S.E. et al., Ann Oncol 19: 1882ff, 2008.

 16. Рак желудка
  Доцетаксел XC412 (европейский протокол)
  Доцетаксел
  Локализация заболевания:
  Рак желудка
  Название схемы:
  Доцетаксел XC412 (европейский протокол)
  Дни терапии Лекарственное средство Дозировка, мг/м2 Растворитель Объем (мл / шт) Время введения Путь введения
  1
  Доцетаксел
  75 0,9% NaCl 250 мл 1 час внутривенно
  График введения препаратов
  Цикл 1
  Сутки терапии 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
  Дополнительная информация
  ПОВТОРНО на:
  22 (день)


  Количество циклов:
  6

  Примечание:

  Доцетаксел разводят до 0,3-0,74 мг/мл.
  Сопутствующая медикация:
  Дексаметазон 8 мг орально 2 раза в день в течение 3 суток, начиная в 1 день перед приемом Доцетаксела.

  Авторы: Thomas Kühr, Ewald Wöll, Josef Thaler (руководство «Протоколы химиотерапии 2016. Текущие протоколы и таргетная терапия» (17-е издание, Инсбрук).
  Последнее изменение содержания: январь 2016 г.

  Литература:
  Ford H.E.R. et al., Lancet Oncol 15: 78ff, 2014.

 17. Рак головы и шеи
  DCF XC412 (европейский протокол)
  Доцетаксел, Флюороурацил, Цисплатин
  Локализация заболевания:
  Рак головы и шеи
  Название схемы:
  DCF XC412 (европейский протокол)
  Дни терапии Лекарственное средство Дозировка, мг/м2 Растворитель Объем (мл / шт) Время введения Путь введения
  1
  Доцетаксел
  75 0,9% NaCl 250 мл 1 час внутривенно
  1-5
  Флюороурацил
  750 0,9% NaCl 1000 мл 24 часа внутривенно
  1
  Цисплатин
  75 0,9% NaCl 1000 мл 2 часа внутривенно
  График введения препаратов
  Цикл 1
  Сутки терапии 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
  Дополнительная информация
  ПОВТОРНО на:
  22 (день)


  Количество циклов:
  3

  Примечание:

  Доцетаксел разводят до 0,3-0,74 мг/мл.
  Сопутствующая медикация: Дексаметазон 8 мг орально 2 раза в день в течение 3 суток, начиная в 1 день перед приемом Доцетаксела.
  Цисплатин (только если СКФ ≥60 мл/мин.):
  Сопутствующая медикация:
  Премедикация: 500 мл 0,9% раствора NaCl + 10 мЭкв KCI + 8 мЭкв MgSO4 внутривенно в течение 60 мин.
  200 мл 20% раствора Маннита в течение 30 мин.
  Постмедикация: 500 мл 0,9% раствора NaCl внутривенно + 10 мЭкв KCI.

  Авторы: Thomas Kühr, Ewald Wöll, Josef Thaler (руководство «Протоколы химиотерапии 2016. Текущие протоколы и таргетная терапия» (17-е издание, Инсбрук).
  Последнее изменение содержания: январь 2016 г.

  Литература:
  Vermorken J.B. et al., N Engl J Med 357: 1695ff, 2007.

 18. Рак головы и шеи
  Доцетаксел XC416 (европейский протокол)
  Доцетаксел
  Локализация заболевания:
  Рак головы и шеи
  Название схемы:
  Доцетаксел XC416 (европейский протокол)
  Дни терапии Лекарственное средство Дозировка, мг/м2 Растворитель Объем (мл / шт) Время введения Путь введения
  1
  Доцетаксел
  100 0,9% NaCl 250 мл 1 час внутривенно
  График введения препаратов
  Цикл 1
  Сутки терапии 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
  Дополнительная информация
  ПОВТОРНО на:
  22 (день)


  Количество циклов:
  6

  Примечание:

  Доцетаксел разводят до 0,3-0,74 мг/мл.
  Сопутствующая медикация: Дексаметазон 8 мг орально 2 раза в день в течение 3 суток, начиная в 1 день перед приемом Доцетаксела.

  Авторы: Thomas Kühr, Ewald Wöll, Josef Thaler (руководство «Протоколы химиотерапии 2016. Текущие протоколы и таргетная терапия» (17-е издание, Инсбрук).
  Последнее изменение содержания: январь 2016 г.

  Литература:
  Catimel G. et al., Ann Oncol 5: 543ff, 1994.

 19. Саркома мягких тканей
  Капецитабин / Доцетаксел XC416 (европейский протокол)
  Гемцитабин, Доцетаксел
  Локализация заболевания:
  Саркома мягких тканей
  Название схемы:
  Капецитабин / Доцетаксел XC416 (европейский протокол)
  Дни терапии Лекарственное средство Дозировка, мг/м2 Растворитель Объем (мл / шт) Время введения Путь введения
  1, 8
  Гемцитабин
  900 0,9% NaCl 500 мл 30 минут внутривенно
  8
  Доцетаксел
  100 0,9% NaCl 250 мл 1 час внутривенно
  График введения препаратов
  Цикл 1
  Сутки терапии 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
  Дополнительная информация
  ПОВТОРНО на:
  22 (день)


  Количество циклов:
  3

  Примечание:

  Доцетаксел разводят до 0,3-0,74 мг/мл.
  Сопутствующая медикация: Дексаметазон 8 мг орально 2 раза в день в течение 3 суток, начиная в 1 день перед приемом Доцетаксела.

  Авторы: Thomas Kühr, Ewald Wöll, Josef Thaler (руководство «Протоколы химиотерапии 2016. Текущие протоколы и таргетная терапия» (17-е издание, Инсбрук).
  Последнее изменение содержания: январь 2016 г.

  Литература:
  Maki R.G. et al., J Clin Oncol 25: 2755ff, 2007.

 20. Рак яичника
  Карбоплатин / Доцетаксел XC184 (европейский протокол)
  Доцетаксел, Карбоплатин
  Локализация заболевания:
  Рак яичника
  Название схемы:
  Карбоплатин / Доцетаксел XC184 (европейский протокол)
  Дни терапии Лекарственное средство Дозировка, мг/м2 Растворитель Объем (мл / шт) Время введения Путь введения
  1
  Доцетаксел
  75 0,9% NaCl 500 мл 1 час внутривенно
  1
  Карбоплатин
  AUC 5 5% Глюкоза 500 мл 30 минут внутривенно
  График введения препаратов
  Цикл 1
  Сутки терапии 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
  Дополнительная информация
  ПОВТОРНО на:
  22 (день)


  Количество циклов:
  6

  Примечание:

  Доцетаксел разводят до 0,3-0,74 мг/мл.
  Сопутствующая медикация:
  Дексаметазон 8 мг орально 2 раза в день в течение 3 суток, начиная в 1 день перед приемом Доцетаксела.

  Расчет дозы Карбоплатина (формула Calvert):
  Доза (мг) = целевая AUC x (СКФ + 25).

  Авторы: Thomas Kühr, Ewald Wöll, Josef Thaler (руководство «Протоколы химиотерапии 2016. Текущие протоколы и таргетная терапия» (17-е издание, Инсбрук).
  Последнее изменение содержания: январь 2016 г.

  Литература:
  Vasey P.A. et al., J. Natl Cancer Inst 96: 1682ff, 2004.

 21. Рак простаты
  Доцетаксел / Преднизолон XC412 (европейский протокол)
  Доцетаксел, Преднизолон
  Локализация заболевания:
  Рак простаты
  Название схемы:
  Доцетаксел / Преднизолон XC412 (европейский протокол)
  Дни терапии Лекарственное средство Дозировка, мг/м2 Растворитель Объем (мл / шт) Время введения Путь введения
  1
  Доцетаксел
  75 0,9% NaCl 250 мл 1 час внутривенно
  1-30
  Преднизолон
  2 x 5 мг - 0 - перорально
  График введения препаратов
  Цикл 1
  Сутки терапии 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
  Дополнительная информация
  ПОВТОРНО на:
  22 (день)


  Количество циклов:
  6

  Примечание:

  Доцетаксел разводят до 0,3-0,74 мг/мл.
  Сопутствующая медикация:
  Дексаметазон 4 мг орально за 12, 6, 1 час до приема Доцетаксела и через 12, 24 и 36 часов после его приема. В случае отсутствия реакции гиперчувствительности, дозу Доксаметазона можно снизить до 2x 4 мг орально в день приема Доцетаксела.

  Авторы: Thomas Kühr, Ewald Wöll, Josef Thaler (руководство «Протоколы химиотерапии 2016. Текущие протоколы и таргетная терапия» (17-е издание, Инсбрук).
  Последнее изменение содержания: январь 2016 г.

  Литература:
  Tannock I.F. et al., N Engl J Med 351: 1501ff, 2004.