Графік роботи:
Пн.-Пт.: з 9:00 до 18:00
Сб.-Нд.: вихідні
Безкоштовно зі стаціонарних
і мобільних телефонів
по Україні
0 800 40 20 22
Передзвоніть мені
0%
0%
Для повноцінної роботи на сайті, будь ласка, переверніть планшет в альбомний режим.
Браузер не підтримується

Ви використовуєте застарілий браузер. Будь ласка, оновіть ваш браузер, щоб переглядати сайт.

ПОДІЛИТИСЯ
24 вересня 2018
Для лікарів

Результати дослідження цитотоксичної / цитостатичної дії сполук з протипухлинною активністю

Результати дослідження цитотоксичної / цитостатичної дії сполук з протипухлинною активністю

З грудня 2017 року по червень 2018 року на базі Інституту експериментальної патології, онкології и радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України проходило Дослідження цитотоксичної/цитостатичної дії сполук різних класів з протипухлинною активністю в системі in vitro.

Ініціатором дослідження став Центр персоналізованої фармації «Хемотека».

Мета роботи – оцінка впливу різних доз експериментальних (тестованих) речовин на життєздатність і проліферацію нормальних та пухлинних клітин в системі in vitro.

Було проведено аналіз дії (цитотоксичної та цитостатичної) протипухлинних препаратів ХЕМО та препаратів порівняння відносно злоякісно трансформованих та нормальних клітинних ліній різного гістогенезу.

Дослідження проводились in vitro з використанням стандартних методів роботи з культурою клітин, зокрема: культивування клітин та оцінка їх життєздатності після їх обробки протипухлинними препаратами колориметричними методами.

Окремі висновки дослідження:

  • В результаті оцінки впливу діапазону доз досліджених препаратів на життєздатність клітин ссавців було встановлено ІС50 для кожного препарату ХЕМО та сполук порівняння відносно всіх досліджених клітин.
  • Препарати Паклітаксел, Цисплатин, Бортезаміб, Доцетаксел, Вінорельбін та Метотрексат характеризуються подібною дією відносно всіх досліджених клітин (пухлинні та нормальні) як препарати порівняння, так і ХЕМО сполуки.
  • При оцінці дії препаратів Вінкрістін, 5-фторурацил та Оксаліплатин виявлено вищу активність препаратів ХЕМО відносно препаратів порівняння.
  • Вінкрістін ХЕМО, 5-Фторурацил ХЕМО, Оксаліплатин ХЕМО показали відмінності в дозах при оцінці цитостатичної дії на злоякісні клітини моделі раку кишечника та раку молочної залози людини.
  • Дослідження тривають…

Детальна інформація знаходиться у розділі «Ліцензія, Сертифікати, Свідоцтва».

Автор: Центр персоналізованої фармації «Хемотека»


Зареєструйтесь для того щоб оцінити та використовувати всі переваги сервісу «Хемотека».
зареєструватися